Problem z zalogowaniem do gry...

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Cichyfarm, Oct 30, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cichyfarm

    Cichyfarm Forumowy żółtodziób

    Witam. Tak jak spora cześć ludzi miałem problem z logowaniem. Straciłem całodniowy kupon na kombajn. Wszystkie moje zasadzone roślinki to już chwasty, zmarnowany chytney marchwiowo jabłkowy. Problem miałem już prędzej przez co nie odsłoniłem 3 dyni tak więc event mam już z głowy. Wy w zamian piszecie sory macie w zamian 20 super zosi w tym momencie poczułem się jak bym dostał płaskiego w twarz. wiecie gdzie co możecie zrobić sobie z tymi zosiami? No właśnie dziękuje za takie traktowanie ludzi....
     
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Cichyfarm, pozwolę sobie zacytować wypowiedź MOD Salsy: "Wszelkie decyzje o rekompensatach podejmowane są przez Centralę . Na chwilę obecną przyznana została rekompensata, o której mowa jest w tym Oficjalnym Ogłoszeniu : >>>klik<<<. Jeśli otrzymamy jakieś nowe informacje, to pojawi się w tej sprawie stosowne ogłoszenie, w związku z czym zapraszam do śledzenia działu ogłoszeń."
    Przypominam że nie jest to dział dyskusyjny, czy masz może jakieś pytania? :)
     
  3. Cichyfarm

    Cichyfarm Forumowy żółtodziób

    W sumie nie ma o co pytać jak cokolwiek się tu dzieje nie zależy od was a żalić nie ma się co:) Człowiek powiedział co chciał wyładował złość i zobaczymy co będzie...

    Dzięki za odpowiedź...

    Posty połączyłam, w przyszłości by uniknąć pisania post pod postem używaj proszę opcji edytuj chcąc dopisać coś do zamieszczonego już posta.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Wadera*
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Skoro dalszych pytań nie ma to temat zamykam. :)
    Życzę spokojnej nocy. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.