problem z wysłaniem prezentów

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Lunari78, 2 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Lunari78

    Lunari78 Książę forum

    witam mam problem od dwóch dni nie moge wysłać prezentów tylko za florki ani darmowych otch z dnia sąsiada też za drogie komunikat takis sam jak wczoraj że mogę tylko za florki i ze jutro ale to ten sam komunikat co wczoraj.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poczekaj do jutra. Sąsiedzi najprawdopodobniej mają wyczerpany limit przyjmowanych prezentów ze względu na Dni sąsiada. Dziś event się kończy i wszystko wróci do normy.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. Lunari78

    Lunari78 Książę forum

  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Rozumiem, że nie masz już problemów z wysyłaniem prezentów? W takim razie zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.