problem z wiadomościami

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Kinia7777, 30 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kinia7777

    Kinia7777 Forumowy żółtodziób

    Mam 25 lvl nie mogę pisać wiadomości prywatnych do moich znajomych,nie mogę napisać do pomocy technicznej,czy zostałam zbanowana?
    Mogę tylko odpisać do mojego mentora i to jedynie jako odpowiedź,nie mogę też napisać wiadomości z miasta ani z paska ponieważ przycisk Wiadomość jest na szaro
    Proszę o pomoc,nie znalazłam na forum takiego tematu

    dodam że do pomocy technicznej też nie da się pisać


    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 listopada 2016
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    musisz poczekać na odpowiedz MODa,nie umiem Tobie pomóc,,ale jak chcesz coś dopisać,,użyj opcji,,edytuj""

    próbowałaś na innej przeglądarce?
     
    artrix lubi to.
  3. Kinia7777

    Kinia7777 Forumowy żółtodziób

    nie,nie próbowałam ale problem pojawił się dziś a wczoraj jeszcze wszystko działało
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    aleksandra dziękuję za pomoc.


    Kinia7777 czy pamiętasz aby wpisać jakąś treść w okienku "Temat" nad okienkiem gdzie wpisujesz wiadomość ? Bez tego wiadomości nie wyślesz.

    Poradnik jak wysłać zgłoszenie do Pomocy technicznej znajdziesz tutaj: >>Pomoc Techniczna.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    Kinia7777 lubi to.
  5. Kinia7777

    Kinia7777 Forumowy żółtodziób

    witam,tak wczoraj udało mi się jednak wysłać wiadomość do pomocy technicznej wszystko wpisałam prawidłowo i została wysłana jednak problem istnieje nadal
    także z innej przeglądarki,
    przycisk WIADOMOść nadal widnieje na szaro zarówno na pasku znajomych jak i w innym miejscach gdzie wiadomości się wysyła
    Jedynie co mogę zrobić to odpowiadać na wiadomości mentora ale tylko jak do mnie napisze natomiast sama nie mogę napisać do nikogo :-(
    Dodam jeszcze że mój mąż także gra zaczął mniej więcej w tym czasie co ja i ma identyczny problem na swoim koncie
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kinia7777 zapytam jeszcze raz, bo nie jestem pewna czy odpowiedziałaś tak na moje pytanie.

    Czy oprócz treści wiadomości na pewno wpisujesz jakiś wyraz/zdanie/znak w okienku "Temat" ?
     
  7. Kinia7777

    Kinia7777 Forumowy żółtodziób

    tak wpisuję za każdym razem

    ale chciałam powiedzieć że problem przed chwilką zniknął czy można już skasować wątek? czy napisać ponownie do pomocy technicznej że już jest ok?
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Skoro problem zniknął to tutaj temat zamykam, a jeśli zgłaszałaś problem do Pomocy technicznej i zgłoszenie nie zostało zamknięte to możesz napisać oczywiście w odpowiedzi, że problem jest nieaktualny.
     
    Kinia7777 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.