Problem z wejściem na Farmę

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -Perełka-, 1 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Perełka-

    -Perełka- Czeladnik forum

    Po zalogowaniu się na Farmę otwiera mi się tylko pierwsza strona dalej już nic się nie dzieje .
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -Perełka- czy problem występuje na przeglądarce Chrome?
     
  3. tofik26

    tofik26 Forumowy żółtodziób

    witaj atenko . ja mam to samo i mam chrome. czy jest cos na rzeczy z ta przegladarka ? - ciacha sa wyczyszczone i itd.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj tofik26. Tak właśnie Chrome sprawia problemy już od kilku dni chociaż nie u wszystkich, jest to zgłoszone.
    Doraźnie trzeba próbować na innych przeglądarkach: Edge, Firefox, Opera lub na kliencie.
     
  5. -Perełka-

    -Perełka- Czeladnik forum

    Tak na Chrome
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak wyżej pisała SMOD_Atena, od kilku dni u niektórych jest problem z grą na Chrome. Spróbuj proszę zaktualizować ją do najnowszej wersji tj. :
    chrome.png
    Po aktualizacji przeglądarkę należy zamknąć i uruchomić ponownie.

    Daj proszę znać, czy to pomogło.
     
  7. -Perełka-

    -Perełka- Czeladnik forum

    Niestety nie pomogło.
     
  8. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Na Operze nie ma żadnych problemów [​IMG]
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    =Repez- dziękuję za pomoc.

    -Perełka- jeśli zaktualizowanie i ponowne otworzenie przeglądarki Chrome nie pomaga to sprawdź proszę inne przeglądarki (Edge, Firefox, Opera) lub skorzystaj z autonomicznego klienta: Autonomiczny klient do pobrania.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.