problem z przetwornią owoców

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika lawendowaszafa, 15 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lawendowaszafa

    lawendowaszafa Młodszy ekspert

    normalnie bylam na poczatku 3 poziomu w przetworni teraz jak wchodze to mam tak
    [​IMG]
    prosze o pomoc czemu mi sie tak porobilo?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zastosuj się proszę do tego poradnika : >>> Gdy gra nie działa<<< Pamiętaj proszę o wyczyszczeniu ciasteczek flashowych oraz sprawdź proszę czy wtyczka Adobe Flash Player jest aktualna.
     
  3. lawendowaszafa

    lawendowaszafa Młodszy ekspert

    dzieki pomoglo chociaz to dziwne bo rano czyscilam ciasteczka
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lipca 2015
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Skoro wszystko jest już dobrze temat pozwolę sobie zamknąć. :)
    Życzę spokojnej nocy. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.