problem z pnączem

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Kurciuś, 21 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kurciuś

    Kurciuś Forumowy żółtodziób

    witam nie pokazują mi się rzędy na pnączu gotowe dające punkty mam wszystko puste może mi ktoś pomoże
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Być może wystarczy kliknąć w którąś z ikon kategorii po lewej stronie chmur, jeśli nie to wyczyść proszę pamięć przeglądarki (od początku) lub wypróbuj inną (Chrome, Edge, Firefox). Jeśli problem występuje na kliencie to odinstaluj klienta, usuń ikonę instalacyjną, pobierz i zainstaluj klienta ponownie: Autonomiczny klient do pobrania.

    Daj znać czy problem ustąpił?
     
  3. _misia21_

    _misia21_ Forumowy żółtodziób

    witam nie mogę się zalogować jak stanęło na 80% tak stoi i nie przechodzi dalej czy ktoś ma podobnie?
     
  4. .ewaa40.

    .ewaa40. Forumowy żółtodziób

    odkryłam wszystkie kokosy a dwa ostatnie dalej zablokowane
     
  5. olka83

    olka83 Aktywny autor

    co sie dzieje z tym pnączem nie moge zebrac całe szare
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    _misia21_ wyczyść proszę pamięć przeglądarki (od początku) lub wypróbuj inną (Chrome, Edge, Firefox). Jeśli problem występuje na kliencie to odinstaluj klienta, usuń ikonę instalacyjną, pobierz i zainstaluj klienta ponownie: Autonomiczny klient do pobrania.

    Na przyszłość otwórz proszę własny wątek.

    olka83 jak wyżej.

    .ewaa40. jak widzisz Twój problem jest inny od poruszonego przez Autora wątku i też powinnaś otworzyć własny wątek.

    A co do rzędu chmur to jeśli nagroda jest zablokowana to znaczy, że wcześniej jakiś prezent nie został odebrany. Sprawdź czy przy którymś z poprzednich kokosów nie ma kłódki. Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.