Problem z pasza dla krabów

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Angelika37, 4 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Angelika37

    Angelika37 Aktywny autor

    Nie mogę zrobić w młynie paszy dla krabów.Za każdym razem kiedy klikam aby ja zrobić pokazuje mi się w to miejsce skład roślin ewentowych ,a nie potrzebne składniki do wyrobu paszy dla krabów i tylko przy krabach tak jest,przy innych zwierzętach jest normalnie.Proszę zajmijcie się tym bo ja próbowałam odświeżać stronę i ponownie się zalogować ale to nie dało poprawy.
     
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niczym zajmować się nie trzeba ;)
    wystarczy zapoznać się z tym Ogłoszeniem i z niego przenieść się do Poradnika.
    Wtedy dowiemy się, że:
    "Uwaga! Od momentu wejścia do gry aktualizacji, kraby podobnie jak rekiny przestaną być zwierzęciem specjalnym i ustawienie zagrody, przygotowanie paszy czy handel nimi na targu będzie możliwy dopiero po odblokowaniu posągu!
    • w komnacie IX za 55 Złotych bananów..."
    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2020
    kondzio0101339 lubi to.
  3. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Uprzedziłaś mnie Modko:cry:xD od siebie dodam, że za 55 złotych bananów*:D
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Poprawiłam, jak również numer komnaty. Dziękuję za czujność :)

    Dla porządku jeszcze raz dodam - Komnata IX za 55 złotych bananów.

    Czy autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
    kondzio0101339 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.