Problem z płatnością

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika agusiap3, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agusiap3

    agusiap3 Okazjonalny autor

    Nowe forum - nowe problemy:(.
    Mam problem z płatnościami... a na nowym forum nie wiem gdzie w tej sprawie mogę się poradzić. Zakupiłam duży koszyk eventowy (dot. Event Farmerski Kemping 2014). Zgłosiłam problem do PT. Otrzymałam odpowiedź - zgłoszenie zostało zamknięte, proszę czekać aż oferent potwierdzi płatność, w przypadku pytań proszę się zwrócić bezpośrednio do oferenta.
    Pierwszy raz mam problem z płatnościami i tak szczerze mówiąc nie wiem bardzo co z tym dalej zrobić. Kto w tym przypadku jest oferentem i do kogo się zwrócić z tą z tą sprawą dalej? Jak długo można weryfikować płatność?
     
  2. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Kontynuuj korespondencję z Pomocą Techniczną. Z poziomu forum nic nie pomogę w tej sprawie.
     
  3. agusiap3

    agusiap3 Okazjonalny autor

    Ok. Dzięki
     
  4. Wyjaśnione dziękuję i zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.