problem z napisaniem wiadomości do sąsiadki

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Merrick, 17 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    Witam mam problem nie mogę napisać wiadomości do sąsiadki ponieważ po użyciu spacji przeskakuje mi do dołu i zakładki odbiorcze .
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Chyba wszyscy maja ten problem.Pisać , przesunąc i sprawdzić co się napisało i wysłać.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aniu dziękuję za pomoc.

    Ten problem był już zgłaszany ale póki co nie wiemy kiedy będzie naprawiony. Nie próbowałam ale może łatwiej będzie do czasu naprawy napisać treść wiadomości w systemowym notatniku, skopiować i wkleić do wiadomości w grze.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeśli piszesz z Unity (przeglądarka), to spróbuj na kliencie. U mnie wczoraj przez chwilę kursor świrował, ale po jakiejś godzinie było okej. Niestety nie mogę zapewnić Cię, że u Ciebie będzie tak samo, bo każdy sprzęt jest inny;)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 dziękuję za pomoc.

    Czy Autor wątku chciałby jeszcze o coś zapytać?
     
  6. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    u mnie i na unity i na kliencie skacze w bok zauważyłam też że mimo iż mam 880 nawozu w oborniku to tylko na plantacji ten nawóz widać a na pozostałych polach nie o_O
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W takim razie spróbuj metody z notatnikiem, którą podała Atena, jeśli po odczekaniu nic się nie zmienia na kliencie;) Ewentualnie sprawdź, czy parametry sprzętu są odpowiednie dla Unity/klienta:)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Merrick może spróbuj odinstalować, pobrać i zainstalować klienta ponownie. Kolejne błędy i problemy proszę zgłaszać w tym wątku zgodnie ze schematem w pierwszym poście: Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów, są one na bieżąco przekazywane twórcom gry.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    a można by tak zrobić to zgłaszanie błędów tak żebym nie musiała szukać działu skoro flasha nie ma to powinny być oficjalne rubryki na forum do zgaszania błędów a teraz klient nie chciał się włączyć więc weszłam przez unity
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Merrick nie musisz szukać działu, wyżej podałam link, wystarczy kliknąć w zielony napis: Otwarte beta testy - zgłaszanie błędów - schemat zgłaszania błędów podany jest w pierwszym poście i kolejnych stronach podanego wątku.

    Czy odnośnie problemu z pisaniem wiadomości w grze masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  11. Merrick

    Merrick Ekspert forum

    nie już nie mam
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skoro brak dalszych pytań, to wątek zamykam i miłego wieczoru życzę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.