Problem z logowaniem.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika darioo23, 23 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. darioo23

darioo23 Forumowy żółtodziób

Dzień dobry! Mam od kilku dni problem z zalogowaniem się przez chrome oraz klienta. Na przeglądarce chrome w ogóle nie loguje, na kliencie otwiera się i po kilku kliknięciach zawiesza się. Zainstalowałem firefoxa i tu gra działa. Skąd takie problemy jeżeli nic nie zmieniałem w ustawieniach a gra przestała działać z dnia na dzień. Ciasteczka wyczyszczone. Pozdrawiam

2. SMOD_Atena

SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Witaj darioo23.
    Problem z działaniem gry na Chrome został zgłoszony choć u mnie na tej przeglądarce działa bez zarzutu.
    Jeśli nie możesz zalogować się do gry również na kliencie to odinstaluj go całkowicie, usuń ikonę instalacyjną, zamknij i uruchom system, pobierz i zainstaluj ponownie klienta.
    Odnośnik do pobrania znajdziesz na stronie logowania z przeglądarki lub bezpośredni tutaj: Autonomiczny klient do pobrania.
    Warto też sprawdzić inne przeglądarki, np. Edge lub Firefox.
    Jeśli wszelkie, możliwe sposoby niczego nie zmienią to zapraszam ze zgłoszeniem do PT: Pomoc Techniczna.

Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?

3. darioo23

darioo23 Forumowy żółtodziób

Dziękuję

4. SMOD_Atena

SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Bardzo proszę i temat zamykam. Pozdrawiam.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.