Problem z logowaniem

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zosinkowo, 25 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zosinkowo

    zosinkowo Czeladnik forum

    Z niektórych adresów ip istnieje problem z zalogowaniem się do gry bez względu na przeglądarkę. Czy wiadomo jak długo potrwa problem??
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2020
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Niestety nie mamy żadnych informacji na temat tego typu problemów, ale dopytam jeszcze. Bardzo proszę o cierpliwość. A w międzyczasie spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki, ciasteczek cookies i flashowych, ewentualnie odinstaluj i ponownie zainstaluj wtyczkę AFP: Reinstalacja Adobe Flash Playera.
     
  3. zosinkowo

    zosinkowo Czeladnik forum

    Problem leży nie w przeglądarce a dostępie do adresu dns w jednej sieci wifi loguje normalnie a winnej jest problem z autoryzacja bpsecure.
     
    aagajkowska lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zosinkowo wysłałam zapytanie odnośnie tego problemu i czekam na odpowiedź.
     
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Problem już zniknął ale występował i u mnie od około 19 wczoraj do do 11 dzisiaj
     
    oset53 lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    RWM41 dziękuję za info. A wykonywałaś jakieś czynności czyszczenia, itd...?
     
  7. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Wszystko co tylko...... Jak samo padło to leżało mimo stawania na uszach. Namyśliło się i samo odżyło kiedy zrezygnowana poszłam do sklepu
     
    gosiagosia60 i oset53 lubią to.
  8. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie też nie mogłam się zalogować na farmę do wczoraj wieczór do dzisiaj, przed chwilom się dopiero zalogowałam i nic nie robiłam samo przeszło.
     
  9. zosinkowo

    zosinkowo Czeladnik forum

    Ważne że już działa, więc można zamknąć.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję, być może coś działo się u dostawcy internetu bo z tego co widzę problemy występowały bądź jeszcze są tylko u kilku osób.

    A skoro już działa i można to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.