Problem z grą

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika pepe2013, 31 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pepe2013

    pepe2013 Książę forum

    Nowy event i znowu się zaczyna... gra zwalnia... w młynie chcę włączyć kolejne produkcje pasz i mogę tysiąc razy włączać i nic się nie dzieje. Czy BP w końcu kiedyś chociaż raz uruchomi jakikolwiek event bez problemów?

    To jest jakaś masakra - zbieranie plonów... kwiatek się kręci i kręci i kręci... ludzie zróbcie coś bo to zaczyna wkurzać człowieka na maksa.

    I nie piszcie, że to normalka przy każdym uruchamianiu eventu, bo to nie jest żadne wytłumaczenie albo że u Was też tak działa. To skandal, żeby płacąc za grę to działała.
     
    kencik1983 lubi to.
  2. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    U mnie event ruszyl o 14.00 bez zadnych problemow
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie wiem, co masz na myśli pisząc o płaceniu, bo z tego co wiem, gra jest darmowa i tylko od chęci Gracza zależy, czy, co i ile w niej kupuje.
    A jeśli chodzi o spowolnienie gry po wgraniu aktualizacji (a z tym wiążą się nowe wydarzenia), to nie jest to niczym niezwykłym przy tak rozbudowanej grze. Wszystko musi się prawidłowo wczytać, a to trochę trwa. Coś ze 3 razy odświeżyłam, obeszłam łąki, żeby ich dane się zaktualizowały i teraz już jest OK. To spowolnienie jest raz bardziej widoczne, raz niemal niezauważalne, różnie u różnych graczy.
    Jeśli u Ciebie gra nadal nie działa mimo odświeżania, skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną.

    Czy masz jeszcze pytania?

    Kgysta, dziękuję za informację.
     
  4. pepe2013

    pepe2013 Książę forum

    Nie, nie mam pytań. Jak zwykle nigdy nie widzicie problemu. Czysta paranoja się robi w tej grze. Może gra jest darmowa, ale jak się jako gracz uczestniczy w kosztach w tej gdzie to ma się prawo wymagać. Gra nie opiera się wyłącznie na OWH ale również druga strona czyli my gracze mamy w Polsce KC, który jest włączany w zasady działania gier online i swoje prawa jako konsumenci czyli gracze i chyba BP o tym zapomina.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skoro nie masz już pytań, zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.