Problem z biopaliwem luksusowym?

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika alutka63, 28 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alutka63

    alutka63 Młodszy ekspert

    mam 4 biopaliwa luksusowe i nie mogę i użyć wszystkie strzałki są szare
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W poradniku Asy przestworzy! (III) jest to tak ładnie opisane:

    Aby przemieścić nasz samolot po trasie należy w niego kliknąć. Wyświetlą się przyciski nawigacji:
    [​IMG]
    · Przycisk 1 - wymaga 1 x Biopaliwo; powoduje przesunięcie się o 1 krok do przodu oraz jednocześnie zmienia trasę ruchu - z dołu na górę lub odwrotnie (zależnie na której trasie jesteśmy),
    · Przycisk 2 - oznacza ruch do przodu o 1 krok i również wymaga 1 x Biopaliwo,
    · Przycisk 3 - to trzy kroki do przodu i jednocześnie zużywane jest 1 x Biopaliwo XL,
    · Przycisk 4 - pozwala na podwojenie kolejnej nagrody (z wyjątkiem rzędu chmur); zużywa 1 x Biopaliwo luksusowe i wykonuje się nim 1 krok do przodu; jest aktywny tylko wtedy ten pojedynczy krok zawiera jakąś nagrodę.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    Na marginesie tytuł wątku zmieniłam na zbliżony do pytania, na przyszłość proszę o dokładniejsze tytułowanie wątków.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.