Problem w Swiątyni Małp

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Asheja, 28 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Asheja

    Asheja Forumowy żółtodziób

    Witam!

    Mam problem - nie działa suwak w świątyni małp= nie mogę przejść do kolejnych komnat. proszę o pomoc. Pozdrawiam!
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Asheja.

    Ile pomieszczeń jest u Ciebie widocznych w dolnej części po wejściu do Świątyni?
     
  3. Asheja

    Asheja Forumowy żółtodziób

    Witaj! Widocznych jest 11pomieszczeń. Ale na tablicach nadal mam nieodblokowane posągi. I nie mogę ich odblokować mimo ze mam około 100 złotych bananów:(
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Asheja jeśli masz odblokowane przejście do kolejnych pomieszczeń (nie ma pomiędzy nimi żadnego znaku + ) to z odblokowaniem posągów w poszczególnych pomieszczeniach nie powinno być problemu.Napisz proszę którego posągu nie możesz odblokować albo jeśli możesz dołącz w poście zrzut ekranu, na którym widoczny jest posąg.
     
  5. Asheja

    Asheja Forumowy żółtodziób

    Witaj! Kiedys na suwaku u dołu światyni można było dokupić za złote banany przejscie do kolejnych pomiesczeń. teraz tego nie mam, jest 11 pomieszczeń i koniec. Nie pokazuje mi nazw posągów których nie mogę odblokować, widzę tylko ze są. Np w jedenastym pomieszczeniu ostatnie odblokowane posągi to posąg hiscynta wodnego i stewii. Za hiacyntem jest jest widoczny jeszcze jeden posąg którego nie mogę odblokować. Nie pokazuje ani nazwy posągu, ani ile bananów kosztuje. Za posagiem stewii widoczne są 2 nieodblokowane posagi, ta sama sytuacja. We wczesniejszych pomieszczeniach jest podobnie.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli masz odblokowanych 11 pomieszczeń to już wszystkie na chwilę obecną, wcześniej można było przesuwać strzałkami bo o ile się nie mylę to ikony były większe ale teraz już nie trzeba przesuwać - są mniejsze i mieszczą się na pasku.
    Czy posągi, o których piszesz wyglądają tak jak na poniższym obrazku w czerwonych ramkach?:

    pos.png
     
    -norbijas- lubi to.
  7. Asheja

    Asheja Forumowy żółtodziób

    Dokładnie tak to wyglada w jedenastym pokoju. Aczkolwiek, we wcześniejszych pokojach też jest sytuacja podobna= sa posagi których nie mogę odblokować pomimo 117 złotych bananów na koncie
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Te szare posagi na razie są puste i nie ma nic do odblokowania.
     
    Asheja, -norbijas- oraz aleksandra lubią to.
  9. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    to są martwe miejsca w świątyni,,jeszcze twórcy myślą coby tam wstawić,,sama mam 2tys złotych bananów i takie miejsca w świątyni
     
    Asheja i -norbijas- lubią to.
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc :)

    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
    aleksandra lubi to.
  11. Asheja

    Asheja Forumowy żółtodziób

    Dziekuję za odpowiedzi. Myslałam że tylko u mnie coś sie "popsuło| ;)
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję i skoro nie masz już pytań, temat zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.