problem w grze

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dorota444, 28 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. shania52

    shania52 Okazjonalny autor

    Witam ekipę. Gra od wczoraj tz.od czwartku jest do [ciach]nic nie mogę zrobć nawet zalogować

    Niestosowne słowo usunęłam,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 października 2022
  2. marck42

    marck42 Czeladnik forum

    przestan chrzanic na nternet niech technicy biora sie do roboty gram za dlugo by takie kity wcidkac.....
     
    malgorzatapiet lubi to.
  3. jola8264

    jola8264 Naśladowca mistrzów

    Ja też od wczoraj nie mogę przejść od pola do pola ani nić nie otwieram ciągle tylko pojawia się owca na taczce
     
  4. malgorzatapiet

    malgorzatapiet Forumowy żółtodziób

    witam. również mam ten sam problem.
     
  5. wojtek130978

    wojtek130978 Czeladnik forum

    gra do bani same problemy co za sieroty tam pracują
     
  6. AF2011

    AF2011 Forumowy żółtodziób

    Gra nie działa i nie jest to wina dostawcy internetu ani sprzętu, wszystko sprawdzone
     
    ryzio i MaraAcoma lubią to.
  7. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Klient padł , weszłam dzisiaj ze zwykłej przeglądarki , bo z klienta się nie da .
     
    ryzio lubi to.
  8. -Assoka-

    -Assoka- Czeladnik forum

    Hej, od wczoraj gra strasznie zamula, nic nie można zrobić. Jak chcę wejść na jakikolwiek pole to muszę odświeżać przy pomocy F5 lub na nowo się logować. Co mi się udało dziś to zebrać to tylko pnącze. Sieć internetowa działa bez problemu u mnie. Zgłosiłam sprawę do działu technicznego. Wydaje mi się, że Nie jest to problem przeglądarki ani sieci.

    Ja też zalogowałam się starym sposobem i też działa. Klient też padł u mnie :-((

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 października 2022
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    franio1950 Twój post usunęłam zgodnie z Regulaminem forum w punkcie:
    "2.18. Protesty, bojkoty, itp.

    Zabronione są wszelkie formy protestów, bojkotów itp. oraz nakłanianie do nich. Konstruktywne pomysły dotyczące aktualizacji w grze należy zamieszczać w odpowiednim wątku."

    marck42 proszę grzeczniej, obowiązuje tutaj
    Netykieta.

    Wczoraj przekazaliśmy już zgłaszane problemy i z tego co wiem występują tylko u Graczy w naszym kraju a więc przyczyną może być dostawca internetu.
    Nasza gra jest niestety wymagająca i potrzebuje między innymi nie tylko szybkiego ale też stabilnego połączenia, szczególnie przy korzystaniu z autonomicznego klienta.
    Jeśli macie możliwość to proszę logować się do gry na przeglądarce (Chrome, Edge, Firefox). Przekażę wyżej, że w dalszym ciągu są problemy z grą na kliencie.
    Jak otrzymamy jakieś nowe informacje to je przekażemy.
     
  10. Andzia1967

    Andzia1967 Stały bywalec

    Od wczoraj od południa problem z logowaniem się do gry,albo ładuje do 80% i stoi,a jak załaduje to nie można wejść na żadną planszę,jak już uda się wejść to kombajnem nie mogę zebrać.Dzisiaj od rana próbuję się dostać na pnącze i nie mogę,trzeba mieć cierpliwość anielską,mam wykupiony pakiet premium,pobierane są z konta co miesiąc pieniądze,a gra nie działa jak należy i nie piszcie nam tu,że to wina internetu bo wszystko inne śmiga jak trzeba,mąż gra w [ciach] i chodzi jak złoto.Korzystam w miarę z nowego laptopa i nie mam internetu w Orange!.Już od dłuższego czasu nie było problrmów,a tu od wczoraj znowu,odechciewa się grać>:(.Włączyłam kombajn na godzinę,nie zdążyłąm nic zebrać bo przez takie zawieszanie się gry już minęło więcej czasu i kombajn się skończył.Zróbcie coś z tym.

    Usunęłam nazwę gry, która nie należy do Bigpoint,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 października 2022
    amazonka5370 lubi to.
  11. amazonka5370

    amazonka5370 Czeladnik forum

    u mnie to samo od wczoraj
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Andzia1967 tak jak już pisaliśmy, zgłaszane tutaj problemy też już zgłosiliśmy, dziś przekazałam je ponownie.
    Jeśli masz problemy na kliencie to może spróbuj na którejś z przeglądarek.
     
  13. barabek

    barabek Okazjonalny autor

    Jak inaczej można grać niż z opcji klient ?
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  15. _Sabrina

    _Sabrina Młodszy ekspert

  16. amazonka5370

    amazonka5370 Czeladnik forum

    przez chwilę stronka działa
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Proponuję jeszcze dokładnie wyczyścić pamięć przeglądarki (od początku), to często poprawia płynność gry.
     
  18. Andzia1967

    Andzia1967 Stały bywalec

    Zmiana przeglądarek nic daje,problem jest ten sam.
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wyczyść proszę pamięć przeglądarek (od początku), zamknij system i uruchom ponownie. Jeśli u Ciebie nie przyniesie to żadnej poprawy to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT.
     
  20. august1976

    august1976 Forumowy żółtodziób

    U mnie dostawcą też jest Orange.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.