Problem w grze.

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wenus-25, 24 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wenus-25

    wenus-25 Forum Pro

    Witam. Przepraszam, że wcześniej nie odpisałam na mój post, ale już nie mogłam, bo post był zamknięty, ostatnio pracuję po 13-cie godz. i nie miałam kiedy. Dzwoniłam do swojej sieci, ale nie mogłam się dodzwonić i napisałam do Obsługi Klienta poprzez formularz i tam napisałam na temat gry Farmerama, odpowiedzi jeszcze nie dostałam, sprawdziłam na przeglądarce Internet Explorer i jest tak samo jak na przeglądarce Chrome, ale trochę lepiej mi się zbiera ze zwierząt i z pól, a jeśli chodzi o łącze to mam bardzo dobre. Miłego dnia życzę.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj.

    Według mnie to gra działa najlepiej na przeglądarce Chrome, która sama powinna się aktualizować (niestety nie pamiętam czy trzeba samemu taką opcję zaznaczyć). Możesz jednak sprawdzić czy masz aktualną wersję przeglądarki wchodząc w górnej części w tzw. 3 kropki i wybierając Pomoc - Google Chrome informacje.
    Próbowałaś może tak jak radziła MOD_Marion przeprowadzić reinstalację AFP według wskazówek z poradnika: Reinstalacja Adobe Flash Playera?
     
  3. wenus-25

    wenus-25 Forum Pro

    Nie robiłam Reinstalacji Adobe Flash Playera miałam zainstalowane 2-e wtyczki Adobe Flash Playera i 1-dną odinstalowałam.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To spróbuj odinstalować teraz jeszcze tę wtyczkę co masz tak jak jest napisane w wyżej podanym poradniku, pobierz nową wersję i zainstaluj ją, to powinno poprawić działanie gry.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jedna wtyczka od IE, druga od Chrome, która poszła do wora?
    Chrome domyślnie się aktualizuje automatycznie, to raczej z wyłączeniem aktualizacji trzeba by się pomęczyć.;)
    Każdy ma swój typ, mi najlepiej Farmerama śmiga na przeglądarce K-meleon.:p
    I nie krzyczy na wtyczkę flash.8)
    Poczytaj i obejrzyj video, i ewentualnie wypróbuj.
    https://drive.google.com/open?id=1grtKwvtHg1_oP7TWhU59iulBZpM0KDUn
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys lubi to.
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Brak kolejnych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.