problem techniczny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Andre5858, 1 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Andre5858

    Andre5858 Czeladnik forum

    Prosiliście mnie abym wszedł na przeglądarki internetowe Chrome , Edge , Firefox , wchodziłem i nic po otworzeniu i dojściu ,wpisaniu danych ,Dolina Szarlotek nie działa bo nie idzie nic, oprócz zleceń za które trzeba płacić simogroszami .Może jeszcze raz Państwo zobaczycie dlaczego nie działa podam swój numer inyfikacyjny ID 31514337 ,i może wtedy po weściu na ten numer zobaczycie jakie są problemy , bo nie można zrobić nic .czy na tym polega współpraca , a tak na początku było ładnie .Jeszcze raz informuje że mam wystarczające parametry do gry.to proszę mi odpisać ,dlaczego mogę grać , i na innych planszach jest dobrze , a Dolina Szarlotek - wielki newypał. Czy tylko Ja mam takiego pecha.
     
    kencik1983 lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Andre5858 ten dział dotyczy problem/pytań odnośnie forum. Temat przenoszę do odpowiedniego działu.

    A jeśli chodzi o problemy w Dolinie szarotek to na początek zapoznaj się proszę z poradnikiem, być może to je rozwiąże:
    Jeśli jednak po uważnym zapoznaniu się z poradnikiem nadal będziesz miał problemy to zapraszam ze zgłoszeniem w celu sprawdzenia konta do PT, zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.