Prośba o usunięcie wątku

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika juliuszka, 3 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. juliuszka

  juliuszka Generał forum

  Dobrywieczorek !

  W nawiązaniu do mojej propozycji wątku Rozmowy o przepowiedniach oraz do moich nieuzasadnionych pretensji wytłumaczonych bardzo jasno TU i TU oraz w kilku innych miejscach uprzejmie proszę o usunięcie tego (mojego) wątku. Szkoda zaśmiecać temat.

  Jednocześnie proszę o jakiekolwiek wytyczne/regulacje w sprawie wątku Zgaduli i zasypywania jej postami z opiniami/stwierdzeniami/pytaniami nie wnoszącymi żadnych nowych informacji do tych jakże ciekawych i czasami trafnych przewidywań.
  Powtarzające się wielokrotnie pytania o nadchodzące eventy kwituję w prosty sposób - "Poczytaj sobie wcześniej - było pisane (lub też nie i nikt tego nie wie)".

  Proponuję utworzenie wątku dyskusyjnego w dziale "Dyskusje o grze i nie tylko" wraz z umieszczeniem linka to tego wątku w dziale "Farmerskiej Wyroczni".
  Ponadto proponuję ograniczenie możliwości tworzenia kolejnych wątków w temacie "Farmerskiej Wyroczni" celem uniknięcia podobnych do moich prób wprowadzania nie do końca przemyślanych (i czasami sprzecznych z zasadami tematu) wątków.

  Z góry serdecznie dziękuję, poprawę obiecuję a Ciebie BA_Izolda proszę o pokutę i rozgrzeszenie.
   
  Mojabonanza lubi to.
 2. BA_Chris

  BA_Chris Guest

  Witaj. :)
  Rozumiem, że pragniesz by Twój wątek założony w dziale Zgaduj zgadula Rozmowy o przepowiedniach został przeniesiony do Archiwum, czy tak? ;) BA_Izolda* o TUTAJ przedstawiła już propozycję rozwiązania problemu braku czytelności i przejrzystości w Zgaduli spowodowanej przybierającym ostatnio na sile tendencjom off topowym w tymże wątku, część wypowiedzi pozwolę sobie w całości zacytować:
  Jesteśmy jak najbardziej chętni do dyskusji z Wami na ten temat, od siebie także będziemy w stanie przedstawić jak mogłoby to wszystko wyglądać, wierzymy że razem dojdziemy do wspólnego porozumienia, czekamy na więcej Waszych pomysłów i sugestii. :)
  Ten wątek, jeśli pozwolisz, przeniósłbym do działu Dyskusje o grze i nie tylko, gdzie dalej moglibyśmy sobie z Wami na te tematy porozmawiać i ustalić jakieś wspólne, satysfakcjonujące zarówno Graczy jak i ekipę moderatorów forum rozwiązania, bądź też jeśli się zdecydujesz sam założysz nowy wątek z podobnym tematem bezpośrednio we wspomnianym przeze mnie dziale forum. ;)
   
  juliuszka lubi to.
 3. BA_Izolda*

  BA_Izolda* Komandor forum

  chyba Cię troszkę poniosło...
  Przemyśl, proszę, to sobie jeszcze, bo nie ma nic gorszego niż działanie i wypowiadanie się publiczne pod wpływem emocji.

  Wszelkie wytyczne/regulacje dotyczące Zgaduli znajdują się w Zasadach działu
  Miejsce do plotek i spekulacji to Zgadula. Nie ma sensu otwierać rozmów do...rozmów...
  Wyrocznia to nie tylko fotki i plotki, ale też Wasze opinie na ten temat.
  Co do spamu - był, jest i będzie. Nie ma na niego siły.
   
 4. juliuszka

  juliuszka Generał forum

  Raczej proszę o całkowite wykasowanie tego z wszelkiej możliwej pamięci i jakichkolwiek zapisów ;) albo...

  Byłoby bardzo miłe z Waszej strony.
  Propozycja z mojej strony już padła:
  Wątek - jak najbardziej w dziale "Dyskusje o grze..." ale przy okazji pozostawienie jakiegoś linka/śladu kierującego to tego wątku z tematu "Farmerskiej wyroczni".
  Sorki, że piszę to w tym temacie, ale nie chcę rozpętać kolejnej niepotrzebnej burzy.
  Dlatego piszę dopiero teraz...

  Ja tylko chcę przejrzystości. Ot i tyle.

  A pokutę i tak sobie nałożę ;)

  Jednak to raczej nie miejsce na takie dyskusje (przynajmniej z mojej strony).
  Może jednak coś z tego się wykluje - w pozytywny sposób ?

  Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę !
   
 5. BA_Chris

  BA_Chris Guest

  Jeśli taka jest wola Autora wątek w Zgaduli za chwilę wykasuję, a ten przeniosę do Dyskusji o grze i nie tylko i zapraszam wszystkich do rozmów na temat przyszłości Zgaduj zgadula. :)
  A teraz się pożegnam, dobrej nocy życząc. :)