Prośba o poprawienie wpisów

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika oset53, 13 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    W pomaganie przez klikanie po moim wpisie były wprowadzone poprawki we wcześniejszych wpisach jednak mój nie został poprawiony. Edytowałam mój wpis i poprawiłam ale po mnie były jeszcze dwa które są obecnie błędne. Proszę o poprawienie żeby "błąd" nie ciągnął się dalej.
    Pisałam w pytaniach ogólnych a wlazło w techniczne. Przepraszam
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2022
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak to jest jak się pracuje bez kawy, poprawiałam tam rano a i tak błąd został.
    Dziękuję za zwrócenie uwagi, teraz już powinno być dobrze.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    oset53 lubi to.
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pytań więcej nie mam ale tak się zastanawiam nad późniejszymi wpisami już po poprawieniu błędów,
    sprawdzałam i nadal nie działają "polskie serca" a dodawane jest 0,11- jakim cudem.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tego niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować ale skoro Gracze dodają ten 1 gr z polskiegoserca to widocznie u nich działa.

    A skoro nie masz już pytań odnośnie błędów to temat zamykam. Miłego wieczoru.
     
    oset53 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.