prezenty

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika 53klasa, 25 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Chciałam dziś wysłać prezent codzienny. Miałam jeszcze dwa wolne prezenty. Przy wysłaniu system mi oświadczył, że użytkownik otrzymał już maksymalną ilość prezentów, więc dziś nic z tego.
    A jednak licznik prezentów wysłanych u mnie zaliczył ten prezent (a nawet dwa, bo miałam dwie takie próby). Czyli mimo niedostarczenia prezentów, licznik zaliczył mi pięć wysłanych. Dlaczego?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tutaj mogę się tylko domyślać, że było jakieś opóźnienie w wyświetlaniu wysłanych prezentów, a sprawdzić ile rzeczywiście zostało wysłanych może Pomoc techniczna. Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapraszam ze zgłoszeniem zgodnie ze wskazówkami z poradnika: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Dziękuję. Miłego dnia
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, również miłego dnia życzę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.