prezenty

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zx221, 2 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    proszę o informację czy istnieje jakiś sposób aby przekazać prezent osobie, której nie mam wśród znajomych (poza GT)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pytanie nie dotyczy forum tak więc przenoszę do odpowiedniejszego działu.

    A jeśli chodzi o prezenty to zależy jakie masz na myśli bo drzewa, zagrody fabryki czy itemy możemy wysyłać swoim sąsiadom i znajomym tylko podczas G&T. Prezenty codzienne natomiast czyli np. skrzynkę z narzędziami, przedmioty eventowe czy przetwory z dzielnicy możemy wysłać sąsiadom i znajomym codziennie w ramach limitu. Jeśli chcesz wysłać komuś taki prezent a nie masz go w znajomych to musisz takiego Gracza dodać do listy. Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem: Sąsiedzi i Znajomi - co i jak? oraz Prezenty.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    uprzejmie informuję, że powyższa odpowiedż mnie wpełni zadowala
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jest to ogólne pytanie na temat gry i do takiego też działu przeniosłam ten wątek.

    A skoro innych pytań odnośnie prezentów już nie masz to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.