Prezenty od Franka

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika delphi11, 8 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to chyba u mnie był jakiś nadmiarowy prezent - linii zmiany daty nie przekraczałam w ciągu tego czasu, wiec powinnam mieć tyle samo co wy ;)
     
    Anhedrea lubi to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie niestety nie ma nic niezwykłego w liczbie logowań.
    logowanie.PNG
    Jestem przeciętna :cry:

    Swoją drogą pomyślcie... Przez 1000 ostatnich dni (Zosia nawet 1001), dzień w dzień, świątek i piątek, w deszcz, upał i śnieżycę, w domu i na wakacjach, w górach i nad morzem, z oddaniem szukając sygnału logowaliśmy się do gry... Swoją drogą BP powinno taką rocznicę uczcić...
    Ja sobie sprawiłam prezent... Zafundowałam sobie na okoliczność 1000 logowań figurkę Półnagiego prężącego się Borsty'ego :inlove: Znaczy się jutro zafunduję... Poszłam kupić a tu zonk xD
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2019
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie martw się, zaraz mi pewnie skręcą ten licznik ;)
    1000 dni to jest prawie cała moja gra, bo gram od 1190 dni..,
     
  4. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    [​IMG]

    U mnie też święto :) Dzień w dzień,nie patrząc na okoliczności :)Właśnie obliczyłam,że logowałam się z 8 krajów.
     
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    Eh. Miałem ponad 300 dni nieprzerwanego logowania. Jeden nieodebrany prezent (mimo obecności w tym dniu na farmie) zdecydował że licznik się wyzerował! :(