Prezenty od Franka

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika delphi11, 8 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Czy tylko Modzi takie prezenty dostają? Bo ja o czymś takim mogę jedynie pomarzyć...
     
    Konwalia lubi to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To przez to, że przez parę dni nie logowałem się do gry i mi się zresetowały prezenty u Franka. Już kiedyś zauważyłem, że raz na jakiś czas warto dać Frankowi odpocząć. Byle nie za często, bo wtedy strzela focha i zaczyna sypać jeszcze większym śmieciem niż zwykle.
     
    moni15382, -strzalka- oraz monia1125 lubią to.
  3. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Muszę to przetestować... Bo ostatnio mój Franek zapomina co to dobry prezent ;)
     
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Franek mnie nie lubi , przeważnie mi daje 2820 PD..:( na niższych poziomach więcej dostawałam ..coś mu się przelicznik pomylił :eek:xD
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    mnie dzis franek polubił :D wczoraj wbilam 90 poziom i dzis po zalogowaniu dostalam +50% PD przed 24 h, 2x dzem z dyni, 2x ciasteczko ananasowe i probe na kole ;) wow :D
     
    _Grani_ lubi to.
  6. iza_79

    iza_79 Książę forum

    a to jest chyba ten pakiet produktywność - do dostania u franka przy przejściu na 90 poziom. już wiem co w nim jest :D dzięki
     
    chrumcia91 lubi to.
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    być moze-pozytywnie mnie zaskoczył :)
     
  8. mahartka

    mahartka Baron forum

    czy dobrze zrozumiałam poradnik na temat Franka że żeby zresetować prezenty trzeba się nie zalogować do gry? przez cały jeden dzień? jeśli tak to gorzej.. myślałam że wystarczy go nie odwiedzać..
    w dzisiejszych odwiedzinach dostałam super nawóz :)
     
  9. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    Wystarczy, że nie odwiedzisz Franka:) Na farmie możesz spokojnie "grzebać":)
     
  10. mahartka

    mahartka Baron forum

    hmm.. no właśnie wydaje mi się że tak to nie działa, bo chyba wczoraj nie wchodziłam i dziś zajrzałam spodziewając się smutnego Franka i deszczyku ;) a tam się nic nie zmieniło O_O albo może trzeba lepiej te 24h przeliczyć ;) sprawdzę jutro :) dzięki :)
    edit: (dziś piątek) po napisaniu postu nie wchodziłam do Franka ale normalnie na farmę i się Franek nie obraził.. trudniej będzie go nieodwiedzić nie wchodząc do gry ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 stycznia 2015
  11. ♥♥♥Ewuś♥♥♥

    ♥♥♥Ewuś♥♥♥ Czeladnik forum

    Mój pierwszy prezent od Franka to... 10 jednostek wody. Normalnie prezent wart 10 sianogroszy, które mogłabym sama zainwestować. Chyba uznał, że za biedna jestem
     
  12. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Franek z czasem się rozkręca i daje fajne prezenty. Przydatne zwłaszcza na tych niskich poziomach.
     
  13. ♥♥♥Ewuś♥♥♥

    ♥♥♥Ewuś♥♥♥ Czeladnik forum

    No to świetnie bo już myślałam, że te prezenty cały czas takie będą
     
  14. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Nie wiem na którym jesteś poziomie. Ale przypuszczam, że na początkowym. Fajne są pakiety od Franka dla początkujących za regularne logowanie i zbieranie prezentów od Franka jak np. Fabryka jajek. Ja sama pamiętam ile musiałam zbierać narzędzi zanim udało mi się zbudować ową fabryczkę.
     
  15. dorriss

    dorriss Okazjonalny autor

    A u mnie Franuś sukcesywnie od kilku dni daje 4xSN. Wcześniej jeszcze jakieś PD od niego wpadało, ale teraz się ukierunkował na super kupę ;)
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie ostatnio często daje perfumy :) ciesze sie z tego bo mam tylko 3 drzewka perfumowe a czasem trzeba cos szybko wyhodowac ;)
     
  17. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie to samo co dziennie 2x próba i 2880 PD, chociaż dzisiaj Franek obdarował mnie czymś zupełnie nowym
    [​IMG]
     
  18. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Ja przed chwilą dostałam:
    [​IMG]
    A wczoraj wieczorem dostałam to samo, ale na 2h.
     
    hiacynta lubi to.
  19. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Franek od jakiegoś czasu cały czas dawał mi PD i SN Teraz od kilku dni zmiana i daje mi po 1 gwiazdce. Musze odpocząć jeden dzień może dostane coś lepszego.
     
    hiacynta lubi to.
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Franek, fajny kolo z Ciebie :)
    [​IMG]
     
    hiacynta lubi to.