Prezenty od Franka

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika delphi11, 8 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. mahartka

    mahartka Baron forum

    u mnie od jakiegoś czasu tylko marne niecałe 3.000 PD.. dziś raptem dostałam +30%PD na 30 min.. już lepszy SN od tego PD... ale nic.. może kiedyś będzie łaskawszy ;)
     
    malinarp lubi to.
  2. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Jakim cudem dostajecie od Franka jakies rzeczy? Ja tylko PD, SN, zoche i % PD na pol godz. Nigdy mi nie dal smakolyku. A i sianogrosze.
     
  3. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    Mam pytanie , dlaczego jak zrobię przerwe moge liczyć na jakieś roślinki , zwierzaki i kombajn , jeżeli zaś działam codziennie na farmie dostaje samą tandete, sn lub pd, czemu nie możemy dostać kupona na kombajn chociażby na 1godzinkę ----to by nas bardziej zachęcało do logowania sie co dziennie.;););)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Może dlatego,że jak logujesz się codziennie to nie tracisz żadnego prezentu za zalogowanie,nawet tego "tandetnego" :)
    Ale przecież to Twój wybór,nie musisz codziennie chodzić do Franka i odbierać codzienny prezent,tylko wtedy straciłabyś darmową próbę na kole fortuny i to też nie byłoby korzystne,ale taki system prezentów za zalogowanie wymyślili twórcy gry i my nie mamy na to żadnego wpływu :)Ja jednak nie narzekam,chociaż też mam podobnie,ale kiedyś nie było żadnych prezentów,tylko próba na koło,a tam bardzo często trafiał mi się nawóz ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 grudnia 2014
    _Grani_ lubi to.
  5. *Ella*

    *Ella* Okazjonalny autor

    Prezenty od Franka są coraz gorsze -.-
    Pare dni temu dostałam 1XPD-.--.-
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  7. *Ella*

    *Ella* Okazjonalny autor

  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak właśnie wyświetla się ten prezent u Franka : 1x PD,ale później pojawia się okienko,a w nim info,jaki bonus dostałaś,czy 15 %PD więcej przez 30 minut,czy 20% przez 1h i widać ten bonus w Twoim herbie tam gdzie są sloty,może nie zwróciłaś uwagi,bo jestem pewna że Franek nie daje w prezencie 1 punktu doświadczenia.Chyba że w ustawieniach masz wyłączoną opcję okienek pop-up i informacje o prezentach się wtedy nie pojawiają.Jeśli jednak Ty jesteś pewna swego,to zwróć proszę uwagę jak coś takiego pojawi się jeszcze raz i wtedy napisz proszę do PT.
     
  9. *Ella*

    *Ella* Okazjonalny autor

    Następnym razem jak mi się trafi 1 PD to napisze 8)
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pierwsza rzecz nie od Franka, ale też bardzo fajna:
    [​IMG]

    A sam Franek również się postarał i przyniósł
    [​IMG]
    [​IMG]
    ;)
     
  11. malusia4

    malusia4 Forumowy żółtodziób

    mam pytanie jak mozna wysyłac super pasze
     
  12. xszamanx

    xszamanx Forumowy żółtodziób

    Nie mozna wyslac SP. Dostajesz ja gdy sasiad kupi duzy pakiet SP.
    Super Pasze moze rowniez wyslac mentor swoim uczniom ze szkoly farmerow.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2014
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ja taki bonus+30 pd moge dostawac codzienniexD a tak na powaznie to najlepiej zagladac do franka przed glownymi zbiorami czyli rano wtedy te wszystkie bonusy +pd sa najlepiej wykorzystane:)
     
  14. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    no ze tez u mnie Franek zawsze uczciwie daje jedynie 15% ciekawe czym mozna go przekupic chetnie to zrobie;)
     
  15. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    A mnie się Franek zaciął... dostaję 2880 PD...i przyjdź jutro...
     
  16. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    To nie tylko u Ciebie u mnie podobne, nie pamiętam czy dokładnie tyle PD czy inaczej ale kurczaki, wolałam już SN...
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  17. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ja ostatnio dostaję 4 SN.
     
  18. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Te tak kiedyś miałam, z jednej strony prezent cały czas taki sam, ale z drugiej wolałam SN niż PD.
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Franek jest supergość xD
    [​IMG]