Prezenty gwiazdkowe

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 25 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Różne są zwyczaje. Jednym prezenty przynosi Mikołaj, innym Gwiazdor lub Dzieciątko. Niektórzy znajdują upominki w skarpecie, inni pod choinką, ale jedno jest wspólne. Wszyscy w Święta coś dostają.


    Ja oprócz piżamki, skarpetek i bluzy dostałem między innymi nowy samochód :eek:
    Tego się naprawdę nie spodziewałem. Zaglądam do kolorowej torebki, a tam coś takiego :D
    No ale to nie wszystko. Wczoraj zdarzył się prawdziwy cud wigilijny. Moja farmerska mentorka przemówiła ludzkim głosem i powiedziała, ze nie wszystko na farmie robię źle. Taka pochwała z jej ust... :inlove::inlove::inlove: Aż mi słów zabrakło xDxD



    Ktoś jeszcze chce się pochwalić swoimi prezentami?
     
  2. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    Zawsze od męża dostaję drewniane łyżki do kuchni... są inne prezenty, ale chłopisko kochane ubzdurało sobie, że łyżki się zużywają i każdego roku dostaje 2-3 nowe sztuki. Gdyby kiedyś opału brakło, to będę palic łyżkami... poza tym w ubiegłym roku, jakieś dyndadła na szyje dostałam. Były, nałożone na balonik w kształcie hipopotama... jubiler, jubilerem, ale ten hipopotam miał znaczący wpływ na postrzeganie prezentu. Bo...w moim mniemaniu, miał cos sugerować...zakładając, że na imieniny wagę dostałam...jakoś mi się to wszystko kupy trzyma, mimo tego, że chłopina zarzeka się, że to spontan był i żadnych podtekstów tam nie ma...na wszelki wypadek hipopotam dostał na imię Zygfryd i leży obok laptopa już prawie rok...tylko z Zygfryda spontanicznie i sukcesywnie powietrze schodzi, a ja mam wrażenie, że we mnie wchodzi, bo dżinsy ciasnawe się robią...
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Moja znajoma jest w grupie, która niedawno wzięła szczepionkę Pfizera. Wczoraj dzwoniła do mnie, żeby pochwalić się aparatem, jaki dostała na Gwiazdkę: "bardzo pfajny pfrezent, odcienie pfioletu wychodzą fprost pfantastycznie na pfotografiach" :eek:
     
  4. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Mój Padawan ostatnio wszystko robi jeszcze gorzej niż zwykle, ale żeby się jakoś zrehabilitować za cały rok nieposłuszeństwa, podarował mi prezent, który mam nadzieje, że okaże się proroczy... nie będę zdradzać szczegółów, ale przypomina to.... garniec złota :p

    P.S. Chciałam dodać, że zostałam zmuszona do napisania tego posta, żeby nie miał posta pod postem xDxDxDxD
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    O ciasteczkach już pisałem parę dni temu --> tutaj <--, a dziś pokażę, co w pracy jako zespół dostaliśmy od przesdstawiciela handlowego jednego z producentów osławionych chipów xD

    tmp_42d49d67-0088-4c4d-97a0-7eb49483261b.jpg