prezent

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Marianka2011, 22 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Mam pytanie- jaki był prezent od Franka?U mnie na skrzynce nie ma ostatniej kłódki ale skrzynka nie otwarta.
     
  2. bestia10698

    bestia10698 Aktywny autor

    dziś było 442 000 x pd przynajmniej ja tak mam. nie wiem czy wszyscy tak mają może to zależy od serii logowań
     
  3. kingab26

    kingab26 Czeladnik forum

    wczoraj odebrałam prezent ale skrzynia się nie otworzyła brak kluczyka ,myślałam że może dzisiaj się otworzy ale nic z tego
     
  4. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Ja też mam skrzynkę zamkniętą , ale w lutym jest item "Śnieżny labirynt"

    [​IMG]

    W pasku go mam :)
     
    deaemeka i antonkosiba lubią to.
  5. kingab26

    kingab26 Czeladnik forum

    Nie wiedziałam co to za prezent ,ale w pasku jest czyli wszystko o key dz za info ,pozdrawiam
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc.
    Prezent za 21 dzień dopisywany jest prawidłowo a tylko jest błąd wyświetlania skrzyni (nadal jest zamknięta).

    Czy Autorka wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    Dziękuję wszystkim za odpowiedz,sprawdziłam i jest w pasku.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro wszystko z prezentem jest w porządku to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.