prezent

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zx221, 26 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    w piątek Eviana zapowiedziała prezent, który miał się ukazać w newsach

    <Co 20 godzin będzie dawał 100.000 PD/TPD oraz 1 x Super pasza (max. 10 ładunków).
    Po wyczerpaniu ładunków lub usunięciu do paska straci plus z nazwy i będzie dawał tylko 2.500 PD/TPD co 20 h.


    [​IMG]
    Sobota, 25.01.2020, godz. 00:00

    [​IMG]
    Poniedziałek, 27.01.2020, godz. >

    mamy niedzielę 26 stycznia...
    wyświetla się też od godz. 24.00 w zakładce: dzisiejszy event lecz jest nieaktywny
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2020
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja prezent odebrałam i u mnie nie ma już żadnego komunikatu w Newsach. Jeśli też odebrałeś już prezent to wyczyść proszę pamięć przeglądarki i ciasteczka, zaloguj się do gry i sprawdź ponownie.

    Daj znać czy nadal wyświetla się ta informacja z nieaktywnym przyciskiem?
     
  3. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    wyciasteczkowałem kompa i nic się nie zmieniło...
    w zakładce <dzisiejszy event> jest informacja:
    Prezent będzie można odebrać w newsach (zakładka Akcje specjalne) ale tu się nie pokazuje

    przepraszam, przejrzałem jeszcze raz dokładnie ogród ozdobny i małpę znalazłem... takie to maleństwo i sprytnie się ukryło... jeszcze raz przepraszam za zamieszanie
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2020
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Masz na myśli informacje o dzisiejszych eventach i ten odnośnik Odbierz swój prezent urodzinowy i o ten prezent chodzi? Jeśli w dniu wczorajszym nie odebrałeś prezentu to powinien być do odebrania w Newsach do jutra, a jeśli już odebrałeś to go nie będzie, jest jednorazowy.

    Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapraszam do Pomocy technicznej, tam zostanie sprawdzone Twoje konto i czy prezent został odebrany czy też jest jakiś problem.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    dziękuję
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.