prezent dla nie sąsiada

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dszmyd, 2 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dszmyd

    dszmyd Hrabia forum

    Czy mogę wysłać prezent graczowi którego nie mam na liście sąsiadów? Jak to zrobić?
     
  2. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dszmyd, w poczcie należy dodać Gracza do listy znajomych, zachęcam do lektury poradnika, gdzie znajdziesz informacje jak to zrobić.
    Mogę jeszcze jakoś pomóc?
     
  3. dszmyd

    dszmyd Hrabia forum

    To jest chyba najdłuższa instrukcja jaką w ostatnim czasie dostałam. Nie przeszłam Czy mogłabym dostać odpowiedź łatwiejszą do ogarnięcia? Bardzo proszę, już nawet kiedyś w tym miejscu taką widziałam ale nie zapamiętałam a nie mogę znaleźć. Bardzo proszę:)
     
  4. cyfrzak

    cyfrzak Wielki mistrz forum

    napisz do tego gracza wiadomość o treści . i temacie . bedac w miescie, i wtedy dodasz do znajomych :) i wyślesz prezent
     
  5. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dszmyd, jak napisałam ja oraz pomagający Gracz - należy dodać Gracza do listy znajomych w poczcie.
    Czy jeszcze jakieś pytanie w temacie?
     
  6. dszmyd

    dszmyd Hrabia forum

    Dziękuję :)
    1. Cyfrzak
    2. agniecha$
    Pozdrawiam serdecznie. Powodzenia
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.