Prawda czy fałsz?

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 28 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Prawda.

    Jesteś dziewczyną.
     
    kachaiwan i dantic3 lubią to.
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Prawda.

    Lubisz sok grejpfrutowy.
     
    kachaiwan i dantic3 lubią to.
  3. kachaiwan

    kachaiwan Nadzorca forum

    fałsz

    Lubisz jeździć na rowerze.
     
    dantic3 lubi to.
  4. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Prawda.

    Byłeś/aś kiedyś w Magicznych Ogrodach w Janowcu.
     
    dantic3 lubi to.
  5. Jill

    Jill Moguł forum

    Fałsz

    Siedzisz przy laptopie?
     
    kachaiwan i dantic3 lubią to.
  6. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Fałsz.

    Lubisz myśleć.
     
    dantic3 i kachaiwan lubią to.
  7. kachaiwan

    kachaiwan Nadzorca forum

    Fałsz :D

    Lubisz mechanikę kwantową.
     
    dantic3 lubi to.
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    prawdą jest, że znam kogoś, kto lubi i zamierza robić z niej doktorat :p



    jadłeś na śniadanie jajecznicę :)
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.
  9. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    fałsz , nie jadam śniadań

    zrzuciłeś/aś cały internet na dyskietkę
     
    dantic3 lubi to.
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    fałsz, tego dokonał tylko Chuck Norris :)

    jadłaś jajecznicę na kolację xD
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    kolacji tez nie jadam 8)

    lubisz jeść jajecznicę o każdej porze dnia i nocy
     
    dantic3 lubi to.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Fałsz. Tylko na śniadanie i kolację xD


    Jadłaś jajecznicę na obiad?
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.
  13. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    zdarzało się xD

    bardziej niż jajecznica smakuje Ci schabowy
     
    dantic3 lubi to.
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    na obiad zdecydowanie jest lepszy schabowy, na śniadanie - jajecznica :D

    nie lubisz jajecznicy :(
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    fałsz , lubię jajecznicę xD

    jajecznica jest dobra na wszystko
     
    dantic3 lubi to.
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    Prawda! Jajecznica na boczku albo na szynce - niebo w gębie :D

    Lubisz schabowe :p
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.
  17. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    prawda :)schabowy też jest dobry na wszystko

    od schabowego lepsza jest tylko jajecznica na boczku lub szynce :D
     
    dantic3 lubi to.
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Chodząca legenda forum

    skąd wiesz? :D:D:D

    lubisz jeść :)
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.
  19. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Owszem, lubię, ale tylko, gdy coś jest naprawdę dobrego. :)

    A czy ty lubisz jeść?
     
  20. TheAngry

    TheAngry Wielki mistrz forum

    Prawda. Jeśli czegoś niedobrego nie ma:wuerg:.

    Lubisz :music:na plaży8).
     
    dantic3 lubi to.