PradaFun

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika PradaFun, 20 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. PradaFun

    PradaFun Forumowy żółtodziób

    Cześć Farmerzy. Powracam na farmę. Mam kilka pytań. Skąd brać drzewka których nie mam i nie mogę sadzić? Tylko nie mówcie, że trzeba odblokować w piramidzie inków za złote banany bo to wiem. Chodzi mi raczej o drzewka możliwe do hodowania na głównym polu. Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam.

    Farmer Kuba

    W sumie to szukam aktywnych sąsiadów. Bardzo proszę przesyłajcie skrzynki z narzędziami albo cukier żelujący? Dzięki.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 lipca 2023
    krasnoludek10 lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj PradaFun, fajnie, że wróciłeś do gry, nie będziesz się nudzić :).

    Zwykłe drzewa na farmie można kupić za sianogrosze w czerwonym koszyku. Drzewa zaliczane do specjalnych można zdobyć z zagadkowych drzew, ewentualnie podczas minieventu Gift&Trade od innych Graczy.
    Polecam zestawienie poradników, znajdziesz w nich mnóstwo cennych wskazówek, które ułatwią Ci grę: FAQ - Gra, FAQ - Minieventy.
    W poszukiwaniu sąsiadów lub z prośbami o prezenty zapraszam do działu Giełda: Szukasz sąsiada? Ogłoś się tutaj - lipiec 2023, Prezenty codzienne - lipiec 2023.

    Twój wątek dodaję do alfabetycznego spisu w dziale Gracze, miłych rozmów i powodzenia w grze życzę. Pozdrawiam.
    Ankietę usunęłam bo takich się w tym dziale nie dodaje.
     
    krasnoludek10 lubi to.