pracownia graficzna

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Roamntyk1982, 11 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    prosze o pomoc w poscie ktory juz tam napisalem .tylko niewiem czy w dobrym poscie pomoc technicznej dla sygnatura.?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli chodzi o miejsce, w którym napisałeś post tutaj: >klik<, to jest właściwe. To jedna z pracowni, w której wykonywane są sygnatury. Teraz pozostaje czekać na przyjęcie Twojego zamówienia i realizację. Kiedy sygnatura zostanie wykonana to tam gdzie napisałeś post ją znajdziesz.
    Jakiej pomocy technicznej potrzebujesz?
     
  3. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    to tylko mam czekac jak napisales powyzej w poscie.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak, zerknij w tej pracowni jak inni Gracze zamawiają, później zamówienia są realizowane przez Autorki sygnatur i sygnatury są zamieszczane przez nie w poście. Zamawiający odbierają sygnaturę i wstawiają w swoim profilu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    za duzo ich .ale podalem co chcialbym aby bylo na obrazku jak wygladac nowa.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czytałam Twój post i tak jak napisałam, teraz musisz zaczekać aż zamówienie zostanie przyjęte i zrealizowane. Zaglądaj tam gdzie zamówiłeś sygnaturę, jak będzie gotowa to tam zostanie przez Autorkę zamieszczona.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    oki . .a czy w poprzednim jak zamiówilem ten obecny sygnature i avara zdjecia z moim nickiem to gdzie moge je znalesc.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na obecnej sygnaturce widzę literę K tak więc wykonana została przez Kami w tej pracowni: >Stylowa Szafa<. Możesz ją sobie zapisać na swoim komputerze klikając na obrazku prawym przyciskiem myszy/ "Zapisz grafikę jako" i zmienić w dowolnej chwili w profilu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    oki dzieki . bo dawno nie korzystalem z zadnej pracowni. .nawet niepamietam kto ja obecna zrobil taka sygnature. cos o ncku kama.w stylowej szafie.?
    PS znalazłem posty od kami z dwoma sygnatura i avatarem dla mnie..
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2018
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro pytań już nie masz to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.