Opinie Prace konserwacyjne, problemy z grą

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. eurb

    eurb Zaawansowany

    jedną rekompensatę odebrałam, czekam na kolejną. Znowu konserwy na początku eventu i takim sposobem 1 zbiór eventowych posianych z z SN przepadł bo zamiast eventu owca się pokazała
     
  2. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Też odebrałam 4 talie kart, ale nadal mam nieodebrany wczorajszy prezent z kalendarza zimowego
     
  3. abask

    abask Komandor forum

    Mnie się jeszcze nie udało. Qrcze.... Przed południem odpaliłam kupon i mi przepadnie a za dużo to ich nie mam....
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Po wysypie przeróżnych ogłoszeń mam wrażenie,że ździebko się komuś gra wymknęła spod kontroli.
    Wczorajsze konserwy mocno namieszały, gra chodzi ciężko, o ile w ogóle. A tu na jutro planowane wyłączenie flasha, wpuszczenie klienta i nie wiadomo co jeszcze!
    Piękne przysłowie: co za dużo to niezdrowo się kłania.
    Pięknie proszę: naprawcie wpierw to, co zepsute, a dopiero potem bierzcie się za wprowadzanie nowych rzeczy!
     
  5. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2020
  6. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Pod warunkiem,że da się np odebrać kod bonusowy. Bo u mnie przy próbie STANDALONE pojawia się komunikat,ze kod juz został uzyty. A ręce dam sobie uciąć ,że nie (i mialabym ręce bo niedawno udalo mi sie zalogować po 4h przerwy) . I co ? Kombajn i inne cuda przepadły ?
     
  7. mahartka

    mahartka Baron forum

    oohh.. wpuściło mnie w końcu :) mam nadzieję że już wszystko naprawione i teraz będziemy śmigać :)
     
  8. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Niestety znowu wyrzuca a owieczki mają 55% mocy.Oby udało mi się jeszcze dzisiaj zalogować i zebrać eventówkę. Szkoda nerwów i czasu przyjdę jak gra będzie działała.
     
  9. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie właśnie wcześniej nie było problemów z zalogowaniem, a teraz dopiero nie da się nawet na chwilkę -.-
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie mogę zalogować się na Flashu ... wciąż mnie wyrzuca :mad:
    Na Unity loguje prawie 40 min, każde kliknięcie to ponad 10 min, a i tak nic nie można zrobić..też wyrzuca.
    Nie udało mi się rozsiać pierwszych 10 nasion. Beznadziejnie -.-
     
  11. sweet-gosia

    sweet-gosia Czeladnik forum

    "W związku z opisanymi problemami otrzymaliśmy informację na temat prac i rekompensat jakie zostaną przygotowane:
    · Zostanie uruchomiony skrypt, dzięki któremu zostaną dopisane brakujące prezenty za codzienne logowanie i prezenty z kalendarza. Gracze, którzy otworzyli wczorajsze okienko za floreny otrzymają rekompensatę, a seria nieprzerwanego logowania zostanie naprawiona u tych, którzy nie mogli się wczoraj zalogować;" Taką rekompensatę to ja rozumiem :) Tylko czy ktoś już dostał? U mnie dalej w kalendarzu dalej nieodsłonięte to okienko, a jak klikam + to mogę odsłonić za 8 fl :( Czy to będzie automatycznie odblokowane, czy znowu coś trzeba kliknąć, jak te 2 rekompensaty w newsach w grze?
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zgodnie z ostatnią informacją w tej sprawie >>klik<< "skrypt odkryje prezenty z kalendarza świątecznego oraz bonusu za codzienne zalogowanie. Doda też floreny Graczom, którzy zrobili to samodzielnie. Podjęto decyzję, że skrypt obejmie dni 8.12 oraz 9.12 i zostanie uruchomiony w czwartek". Czwartek, czyli dzisiaj. Myślę, że uruchomienie skryptu nastąpi bliżej godzin południowych. Wygląda na to, że wtorkowy prezent z kalendarza dopisze Ci się automatycznie do konta (po przejściu skryptu).
     
  13. wojtekszef

    wojtekszef Mistrz forum

    Ja chciałbym powiedzieć że niedobrze że gra działała w kiepski sposób a właściwie żaden gdy event miał się rozpocząć.Myslę że wielu graczy czekało na 14 a tu jedna wielka lipa. Nie każdy ma czas żeby czekać aż gra wkońcu zacznie działać. Fajnie ze są jakieś rekompensaty ale czy są one wystarczające i satysfakcjonujące? To już każdy oceni sam. Tak jak wspomniałem nie każdy ma czas czekać aż gra łaskawie zaccznie działać. Ja miałem prosty plan na wczoraj, może są lepsze sposoby na ropoczynanie eventu ale w moim przypadku ten był najlepszy. Otóż chciałem zaraz po 14 zasadzić pierwsze rośliny na dużych polach z z wodą , nawozem , suoer nawoem i nawozem zosi i ulepszaczami do nawozu, chutney. O 15 zebrałbym kolejny raz , wtedy znów zasadziłbym na dużych i pojechałbym do pracy na 16, dlatego tak wcześnie bo normalnie mam pół godziny a przebić się przez większe miasto w godzinach szczytu to każdy wie że to schodzi, i o 16 zebrałbym znów i zasadził na zwykłych małych albo na super polach a tu lipa. Jak miałem przerwsze to nawet nie miałem ochoty wchodzić juz na farme.. Dopiero nad ranem w domu wsadziłem piersze rośliny a niedawno je zebałem i za kilka minut będę sadził na samych małych polach więc jestemmw tym miejscu co powinienem być o 16 wczoraj. Nie chodzi o to żebym się zalił bo myśle ze duzo graczy miało jakoś zaplanownay czas i stoją teraz z eventem w plecy. Takie sytuacje nie mogą się powtarzać bo za niedługo nie będzie z kim grać :( bo każde to denerwuje :(
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie co dzień gra przechodzi na nowy silnik. Trochę turbulencji już za nami i trzeba się liczyć z kolejnymi... Nie jest to miłe, ale za to kiedyś będziemy opowiadać wnukom: wiesz wnusiu, kiedy Farmerama przechodziła na Unity, to dopiero się działo...xD
     
    SMOD_Atena i -Marysia111- lubią to.
  15. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja odpalilem 1 raz po 18 i to tez z problemami udalo sie zasadzic eventowke i zaczely sie kicki... uspokoilo sie ok 20, wiec nie tylko Ty straciles na czasie eventowki i wypadajek ;/ Wkurzajace racja, jak ja nie mam problemu z kombajnemi jakos juz sie przyzwyczailem nie wlaczac extra bonusow przed eventem to wlasnie Ci ktorzy maja to powlaczane najwiecej stracili...

    hahahaha :D
     
  16. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.Ja nic nie straciłem bo wczoraj mój dostawca internetu miał awarię i parę godzin nie miałem neta wchodzę wieczorkiem na farmę przekonany że mam poślizg jak na ślizgawce a tu take chochliki:p.Nie ma tego złego co by ten tegoxD.
     
    magdzia21 lubi to.
  17. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    U mnie dobrze gra chodzi o niebo lepiej niż wczoraj :) Także tylko grać hehe pozdrawiam :)
     
    Mcgregoro lubi to.
  18. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    I co z tym kanlendarzem? Nadal mam nie odebraną nagrodę
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    ANASALKA lubi to.
  20. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Jesteś chyba jedyną osobą, która jest taka happy (tzn. zadowolona) z aktualnego stanu gry. Poczytaj komentarze innych graczy o kłopotach, albo z Unity albo z Klientem. Myślę, że stanowisz 1% zadowolonych, chyba że jesteś..... (sam / sama sobie dopowiedz biorąc pod uwagę to od kiedy grasz).
     
    magda2007 lubi to.