Opinie Prace konserwacyjne, problemy z grą

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    No to jakiegoś gracza ( lub graczy) PB mocno wkurzyłoxD
     
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ja również na forum siedzę,zbiory mam za 30 minut,mam nadzieję,że mi się uda.Jak do tej pory -odpukać!- problemy z logowaniem ze zbiorami mi nie kolidowały
     
  3. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Cześć Aniu;)a szczerze mówiąc,to ja w żadne takie ataki na serwery z grami nie wierzę:pno ale najlepiej jest tłumaczyć się takim czymś,czego zwykły user nie jest w stanie sprawdzić:sleepy:Jednak ja znając farmerskie życie mam swoją teorię spiskową :p
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  4. Markosja

    Markosja Forumowy żółtodziób

    Ja już wczoraj wieczorem i dzisiaj rano nie mogłem się zalogować i nie ślęczę przed kompem 24/h żeby sprawdzać czy działa czy nie!!!!!
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeżeli są to ataki DDoS, to dla BP nie pierwszyzna.

    Wpisałem w Google "atak na serwery bigpoint" i zobaczcie co wyszło :

    http://pl.bigpoint.com/drasaonline/board/threads/problemy-na-serwerze-heredur-03-09-2014.50860/

    Jest to OO z forum Darkensang, zobaczcie na datę i oczywiście kto polubił.

    Jak widać firma ma problem od dawna i teraz widać jak ma zabezpieczone serwery (pewnie dlatego logujemy się na forum przez grę; dla bezpieczeństwa ha, ha)

    Mieli tyle czasu i nie zabezpieczyli serwerów przed spamem.
     
    barbara2020 i NASTKA.BURAN lubią to.
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    NASTKA.BURAN lubi to.
  7. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Moim zdaniem to chyba nie mamy na co liczyć.
    ja z tego ogłoszenia wywnioskowałam, że najbardziej poszkodowane jest samo Bp, a my to tak przy okazji :)
    obym sie mylila :)
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  8. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    Pewnie to skrzywienie zawodowe, ale składnia i stylistyka owego ogłoszenia mnie wręcz ogłuszyła. Pierwowzór był w starocerkiewnosłowiańskim i guglotłumacz miał problemy z przekładem??
    Rekompenstą będa nagrody w następnym evencie:
    1 Możliwośc logowania się na farmę.
    2 Możliwość zbierania zbiorów nabytym wcześniej kombajnem.
    3 itd.
     
    NASTKA.BURAN i Mojabonanza lubią to.
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ciekawe , ogłoszenie jest ale o żadnej rekompensacie ani mru mru a przecież ludzie pokupili kombajn, chutney i co z tego, że przedłużyli event jak to wszystko się skończy8)
     
  10. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  11. odmulacz1

    odmulacz1 Mistrz forum

    W pracy mogę wejść na forum, ale na grę nie i niestety nie mogłem się zalogować :mad::mad::mad::mad:>:(>:(>:( bo trzeba przez grę:wuerg::wuerg::wuerg:!!! Ale po przeczytaniu tego ogłoszenia miałem te same uwagi , co do logiki tegoż ogłoszenia, "Trylogie" Sienkiewicza łatwiej można było zrozumieć i lepiej się czytało. xDxDxDxD Teraz to wygląda bardziej składnie i logicznie.:D:D:D:D
     
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    W tym sezonie mamy prace konserwacyjne w ratach. ;)
    Ale czepiać się będę...
    Nie można by było tych prac przeprowadzać regularnie? Na przykład raz w tygodniu, zawsze w ten sam dzień o tej smej porze?
    Usterki byłyby naprawiane na bieżąco jak należy, gracze by się nie irytowali, bo wszyscy by wiedzieli, że w danym dniu o danej godzinie gra nie działa.
    I nie dochodziłoby do momentów, że trzeba nagle coś naprawić, bo się sypie. :)
     
  13. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Bardzo dobry pomysł. W wielu grach, właśnie mają taki system i nikt nie narzeka:)
     
    Zła_Kobieta, gocha0201 oraz tosia lubią to.
  14. danixa

    danixa Forumowy żółtodziób

    Wprowadzona zostałam w błąd. Pisaliście że przez prace konserwacyjne może nie być dostępu do gry. Okłamaliście. Przez ten komunikat siałam niebieskie badyle i zabrakło mi paręnaście wypadajek. Mogłam posiać żółte to dałabym radę. Nie stać mnie na kupowanie za kasę, nie zarabiam. Zaczynam się męczyć przy tej grze. To przykre jak traktujecie graczy.
     
  15. jerem20001

    jerem20001 Czeladnik forum

    Coś mi się wydaje że od początku eventu, ci co pracują i uczą się byli skazani na porażkę przez te wypadajki. Kasy od biedoty chcecie ? Nic z tego ! Po jeszcze jednym takim numerze rezygnuję z tej gry. CYTUJĘ : " Wprowadzona zostałam w błąd. Pisaliście że przez prace konserwacyjne może nie być dostępu do gry. Okłamaliście. Przez ten komunikat siałam niebieskie badyle i zabrakło mi paręnaście wypadajek. Mogłam posiać żółte to dałabym radę. Nie stać mnie na kupowanie za kasę, nie zarabiam. Zaczynam się męczyć przy tej grze. To przykre jak traktujecie graczy " -----Przychylam się do tej opinii.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2016
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W ogłoszeniu jest napisane między innymi:

     
  17. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Dobry wieczór. W oficjalnym ogłoszeniu podano, że prace konserwacyjne będą miały miejsce w środę 20 marca br., a w kalendarzu miesięcznym wpisane są we wtorek (19 marca). Który wpis jest prawidłowy i kiedy te prace konserwacyjne?
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry. Prace konserwacyjne planowane są na środę 20.03.2019, tak jak podano w ogłoszeniu. Data w kalendarzu jest już poprawiona, dziękujemy za zwrócenie uwagi.
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wszyscy pamiętają, że lada moment zaczną się prace konserwacyjne >>klik<<? :)
     
    krasnoludek10 i magda2007 lubią to.
  20. potteriana

    potteriana Forumowy żółtodziób

    niby sie zalogowalam ale od 15 min glowna laka nie odpalila :cry::cry:

    cofam:oops: odpalilo:D:D:D:D
     
    krasnoludek10 lubi to.