Pozdrowienia dla wszystkich Farmerów

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wiosna2019, 20 lipca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wiosna2019

    wiosna2019 Młodszy ekspert

    Pozdrawiam wszystkich Farmerów, dziś o 22 .00 kończy się" Pełnia Księżyca ".Nie wiem jak Wy ale ja dałam czadu , i tak szczerze napisze ,że w własnym ogrodzie nie poświęciłam bym tyle swego czasu co na Farmerama .Ciągle muszę się edukować . Serdecznie dziękuję za odpowiedzi na moje częste pytania .
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    wiosna2019, gratuluję i cieszę się razem z Tobą, tym niemniej ten temat muszę zamknąć ponieważ Dział pomocy służy tylko do zadawania pytań i rozwiązywania problemów Graczy (w miarę naszych możliwości);)

    Zapraszam Cię do działu Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń, gdzie we właściwym temacie można napisać o własnych doświadczeniach, wyrazić opinię, albo się pochwalić dokonaniami:)
     
    wiosna2019 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.