Opinie Pozaziemska odyseja

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 16 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Czerwony alarm! Statek kosmiczny Lunarama z komendantem QuingQuangiem na pokładzie zgubił się w przestrzeni kosmicznej. Nubloni poprosili farmerów o pomoc w zamian oferując wspaniałe nagrody!


    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 17.11.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 23.11.2021, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    6elka4 i krasnoludek10 lubią to.
  2. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Pierwszy ;p poczekam na Naszych specow... Ale chyba odpuszcze
     
  3. magdalena

    magdalena Weteran forum

    No to czekamy na speców ;), bo oni pewnie na obiadku u królowej.

    My amatorzy robimy dla ulepszeń silosu, bo nie wiadomo gdzie gra pójdzie więc każde dodatkowe ulepszenie czy pnącze może się przydać.
    Widziałam też skrzynie neonowych zwierząt pewnie na g&t się przyda ;)
    Miłego rozkminiania.
     
  4. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Ja robię - zawsze zaczynam a co wyjdzie to się okaże :p
    Tym razem mam plan ;)
    1 - pola fioletowe na poziomie 2
    2 - windy na poziom 1 z żółtymi polami
    3 - pola żółte na pierwszym poziomie

    ... a reszta - się zobaczy xD
     
  5. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    O ile się nie zakręciłem w tym labiryncie potrzeba : 15 660 badyla ewentowego, 904 wylotek, 104 żółte karty dostępu i 108 fioletowych kart dostępu. Ewent zakręcony jak ogon kundelka na podwórku, do systematycznego zbierania kart dostępu.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2021
  6. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    witam,robie bo lubie,event łatwy tylko lekko trzeba naruszyc stodołę,pozdrawiam
     
  7. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    To tam moze i pikus ale gdzies widzialem zwierzaki i produkty
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Myślę, że nie będzie źle:) Trzeba się przygotować na początek, żeby tych układów elektronicznych możliwie dużo wypadło. Chciałabym jak najszybciej dojść do skrzyni bonusów zbieranej co 12 godz. Żeby się do niej dostać muszę mieć odblokowaną jedną windę i zgromadzić 18 fioletowych kart. Ale też nie chcę zwlekać z odblokowaniem pól dających żółte karty... Z drugiej strony najwięcej żółtych kart pochłaniają pola z dodatkowymi itemami, podczas gdy wystarczy jeden ich komplet...
    Muszę się zagłębić w obliczenia xD:cry:
     
  9. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    ale można powiedzieć, że są to ilości które każdy farmer znajdzie w zakamarkach swojej stodoły, a w razie potrzeby nie jest to jakiś znaczący wydatek.
     
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja tej mechaniki nie kumam, brakuje mi wyobraźni:p.
    Zacznę i pewnie mi się rozjaśni podczas działania - mam nadzieję.
    Ile zrobię tyle będzie moje.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam poważny dylemat czy robić tylko pola z Super Paszą na wszystkich 3 piętrach i te, którymi trzeba dojść do wind i z cudowną skrzynką Piccolo, czy nie robić nic i skupić się tylko na chomikachxD:cry:xD Musiałbym wysiać 8255 nublonowców i zebrać ponad 500 układów - o zgrozo, i to wszystko po to aby zdobyć 30 SP + 4 SP co 6 godz. i jakieś nędzne fanty po drodze - gdyby nie te 4 sztuki co 6 godzin, to bym na pewno nie robił a tak to sam nie wiemxD:cry:xD W tej chwili wielce ubolewam nad tym, że z zagród nie wypadają układy-.- A ponieważ do chomików się przyzwyczaiłem na polach, to "Pa!" super paszo z eventu - zdobędę Cię w jakichś skrzynkach najwyżej:p


    EDIT: Dobra, z tego jednego Piccolo rezygnuję. Jedno wiosny nie czyni.
    EDIT2: Podsumowując - eventu nie robię. Nagrody marne.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2021
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Podliczyłam ile potrzebuję rośliny i wypadajek na moje potrzeby.
    Itemy "Podskok do przyszłości" oraz "Nastał sezon kosmicznego hokeja" wykupuję za roślinę eventową, a "Lot Lunaramą" za wypadajki.
    Potrzebuję 32 karty żółte czyli 5 zbiorów na pokładzie 1 (za rośliny) i 1 zbiór na pokładzie 2 (za wypadajki),
    oraz 42 karty fioletowe czyli 3 x z jednego pola i 4 razy z drugiego pola (na pokładzie 2) za wypadajki.

    Na to wszystko potrzebuję 15.410 szt. rośliny i 885 wypadajek.

    Będę miała 5 ulepszeń silosa, kompletny rząd pnącza 2, rząd pnącza 1 oraz Piccolo i TS Wołga.
    A resztę nagród to już ile uda się wysiać i uzbierać wypadajek ponad to co wyliczyłam.:)

    A teraz czekam na Rysia z jego obliczeniami.;)
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Event robię obowiązkowo:)Lubię labirynty.
    Pola przygotuje pod wylotki szarłatem.
    Mnie wychodzi 15660 badyla i 905 wylotek na wszystko.Nie potrzebuję dwóch kompletów itemów to będzie prawie 2 tyś mniej
    Odblokuje 3 pokład ,by jak najszybciej dostać się do skrzynek bonusowych i kuponów reszta zrobi się w międzyczasie i pozostanie tylko zbieranie wszystkiego dobra o określonych porach.
    W moim przypadku 403 pola siewne czyli 1209 roślin na czysto to 13 zbiorów .Badyl z kupą i wodą rośnie 5,24 może uda się zebrać 4 razy na dobę powinnam skończyć po trzech dobach.
    Jaski wspomogą wypadajki.
    Mam nadzieję na przychylność koła, które znacznie przyspieszyłoby koniec :)

    Najbardziej zależy mi na pnączu zwierzakowym xD
     
    Ostatnie edytowanie: 16 listopada 2021
  14. Dorotka8888

    Dorotka8888 Okazjonalny autor

    o ile ja się nie pomyliłam to potrzeba następujące ilości:(roślina z wodą i nawozem rośnie 5:24h wychodzi trochę ponad 2 zbiory dziennie)
    nublonowiec15660
    pozaziemski układ elektroniczny905
    żółta karta dostępu104
    fioletowa karta dostępu102
    ślimak2
    kolektor słoneczny5
    biodegradowalny klej5
    krąg wachlarzowy200
    krąg kanciasty200
    rzeżucha400
    krowa10
    owoc smoczego drzewa20
    dynia200
    jabłko50
    śliwka40
    drabina5
    kasztan40
    garnek5
    hit5
    maska płetwonurka5
    bikini5
    walizka5
    kurczak20
    owca15
    hamak5
    masło orzecowe5
    maska do spania5
     
  15. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Jeśli ktoś ulepsza silos to musi robić, plus skrzyneczka na pocieszenie.
    Pozostałe nagrody słabe
     
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Event robię żeby zdobyć ulepszenia silosa i Picolo. No i resztę fantów. Zaplanowałem wysiać wszystko jutro a potem tylko zbierać co 6 i 12 godzin. Trzeba się przygotować na kolejny dożynkowy
     
  17. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Mam dokładnie tak samo :D, jak na razie nie wiem o co chodzi ;), farmerzy już obliczenia robią, a ja nawet nie wiem jak zacząć, gdzie podążać tymi labiryntami ;), wszystko mi się rozjaśni, gdy ruszy event i sama to ogarnę :)
     
  18. gosiaedyta

    gosiaedyta Chodząca legenda forum

    Witam. Czy ktoś może mi napisać co trzeba oddać żeby zdobyć samo pnącze Pozaziemska Odyseja 1 ?
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Zaczynasz w czerwonym polu ze dwoma ślimakami:)
     
  20. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.