Opinie Powrót do przeszłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 30 sierpnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Wypada nie wypada :p ale napiszę wypadajek brak :p
    Posadziłam gozdziki cebulkę , czekam :p Niby nie dużo
    brakuje.... :p Zobaczymy
     
    aleksandra lubi to.
  2. aisunelll

    aisunelll Stały bywalec

    Budowa zakonczona,kamorow porozrzucanych zatrzesienie.I czas na nasze ulubione krewetki w ciescie,zamiast rosolku i kotlecika, w dobrej knajpce orientalnej,
    再见czyt.ciuming tl. do widzeniaxD
     
    waszunio, gretag oraz tigre lubią to.
  3. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    A u mnie tak,5 kroków do zrobienia po lewo,,środek z pnączem jest,a,po prawo 1 krok,dziwnie jakoś,,
     
    miss_ines lubi to.
  4. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Rzutem na taśmę skończyłam - na styk... ze wszystkim ;
     
    aleksandra i miss_ines lubią to.
  5. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Wreszcie.:p Byłoby prędzej, gdyby nie moja nowa dolegliwość. Lamowatoza chronica. :cry:xD

    [​IMG]
     
  6. miss_ines

    miss_ines Aktywny autor

    To ja się też pochwalę-prawa i lewa strona-zrobione,a na środku 3 kroczki. Jutro rano po zbiorze goździka planuję zakończyć eventxD Bry grzybowe;)
     
    gosiagosia60 i pretorianka lubią to.
  7. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Mnie brakuje 25 wapieni do końca :(
    Trzeba czekać do jutra, dziś już nic nie zbiorę.
     
    gretag lubi to.
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ja używam programu ShareX

    Zostało jeszcze do zebrania 61 wapieni i będzie koniec.
     
  10. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    jeszcze 24 wapienie i koniec tego ewentu:):)
     
  11. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wyjątkowo smutny ten ewentowy wątek, ciekawe dlaczego. 8)
    Wapienie bardzo słabo leciały, ale wreszcie dotarłam do końca, pnącze mam. :D

    [​IMG]
     
  13. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    U mnie koniec był raniutko zaraz po zbiorze. Rzeczywiście ten wapień leci trochę gorzej. Obecnie mam 34 nadprogramowe wapienie i 189 stearytów. Żeby te wypadajki lepiej leciały konieczne jest zdeponowanie pucharów w drzewie mądrości. Każdy zdeponowany puchar to dodatkowe wypadajki. Brakuje mi tylko jednego pucharu, ale widać po graczach, którzy ukończyli event, że liczy się poświęcony grze czas i strategia.
    Pozdrawiam walczących i życzę ukończenia eventu bo to kolejne pnącze do kolekcjixD
     
  14. JonnyZu

    JonnyZu Koneser forum

    Wszystko na spokojnie, jutro koniec eventu - 100% do stodoły załatwiło sprawę :)
     
    dantic3, gosiagosia60 oraz gretag lubią to.
  15. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Witam wieczorkowo :sleepy: Cały dzień łapałam wapienie, rano brakowało jakoś ponad 140, roślina była juz wczoraj wieczorem..... i co? zabrakło mi 11 kamlotów :oops::p
    Orzech laskowy na polach i rano wylecą, ale rzeczywiście słabo leciały >:( Uparłam się i kasztanka nie ruszyłam;):p:)
     
    dantic3 i gosiagosia60 lubią to.
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie 40 nadprogramowych wapieni i aż 151 stearyty:)
     
    dantic3, gosiagosia60 oraz gretag lubią to.
  17. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Ja ostatnio też robię eventy bez kasztanka. Wszystko na spokojnie i do przodu. Przecież nie musimy tych imprez kończyć w ciągu jednego dnia skoro organizator przeznacza na to 5 dni;)
     
    eliza9070 i dantic3 lubią to.
  18. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Cześć,
    Siedzę przed lapkiem i nie chce mi się kończyć tego eventu. Zrobiłam całą prawą stronę, środek do SP i lewą do przedostatniego kroku. Chyba dokończę tylko lewą, bo brakuje jakieś śmiesznej ilości zielska i dam sobie spokój. Event nieciekawy i mało wymagający, wolę bawić się na targu. W piątek chciałam nawet podgonić rośliny SN i ogarnąć temat, ale doszłam do wniosku, że lepiej zostawić kropelki na coś fajniejszego. Farma bardzo zyskała na moim znudzeniu - uporządkowałam drzewka, dosiałam brakujących roślin, uzupełniłam zapasy, zredukowałam nadprodukcję zarabiając parę milionów na targu. Ogólnie cud, miód i orzeszki. Jak tylko zbiorę owies zakładam sad jabłkowy i stawiam kukułki, na baha zagoszczą słonie i git. Jakby komuś potrzebne były dywanowe akrobacje to mam na zbyciu. Pand nie oddam, bo ładne.
    Powodzenia walczącym, dużo kamieni życzę:p
     
  19. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    Miałam nie robić, ale tak jakoś wyszło... uzależnienie :p Czekam jeszcze na troszkę wypadajek do środkowej budowli.
    Z sadzonek wyszedł muszkatołowiec, którego nie miałam :inlove:
     
  20. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Zastanawiałam się nad robieniem eventu, ale, że pogoda się popsuła to event się jakoś tak spokojnie zrobił, a właściwie skusiła mnie spora ilośc PD. Powodzenia dla walczących, a tym którzy ukończyli gratuluję.
     
    aleksandra lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.