Opinie Powrót do Świątyni Żmij

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 21 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja ciągle latam po plantacji w gumofilcach.xD:cry:
    Szczęśliwie młotki i sierpy w komplecie, ale kotlipoki ciągle mało.:oops:

    [​IMG]
    Dopiero jutro rano będzie nasiane.
     
  2. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Dziękuję bardzo za tak obszerne i cierpliwe wytłumaczenie. Wreszcie zrozumiałam, o co chodzi, wcale to nie takie trudne. Ja te wyprodukowane 5 sztuk rośliny dawałam do paska postępu, jak zasugerował któryś z graczy. Roślinek wystarczy, niestety wypadajek do ukończenia eventu braknie ok. 200 sztuk. Gdyby koniec był o 22, wtedy by była taka szansa. Powodzenia jeszcze walczącym i gratulacje dla tych, którzy uporali się z tym wymagającym sporo zachodu eventem :)
     
  3. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja też cały czas biegam, brakuje mi 2500 tego kota i 300 wypadajek, aż sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Koniec.
    [​IMG]

    Właściwie wszystko wg planu.
    JC dały wystarczająco wylotek, aby planowane nocne 2x8h zapasu na wylotki właśnie, przeznaczyć z czystym sumieniem na króciaka.
    Tym sposobem upiekło mi się sianie do samiutkiego końca.:D
    "Mały" poczeka w pasku na kolegów.:p;)
    xD:cry:xD
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Rysiu mozesz jasniej?
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I kto to pyta?;)
    xD:cry:xD
    piccolo - wł. mały
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie też koniec :)
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie skojarzylem...;)
    nawet przegladalem itemy ze eventu czy cos mi ucieklo;)
     
  9. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobione :)
    [​IMG]
    Odpalone 100% ze stodoły oraz niespodziewane wykręcone na kole 200% na 12h załatwiły sprawę w zakresie roślin. ;)
    Z kolei posiana na noc wspięga zadbała o odpowiednią ilość wypadajek.
     
  10. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    A u mnie roślin w nadmiarze, wypadajek brak, od 2 dni iksorę sieję, podlewam na zielono, i kicha:((((
     
  11. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)

    kot już w komplecie, teraz jeszcze tylko wypadajki - brakuje 110 ...jakby ktoś miał luźną, to poproszę bardzo :)
     
  12. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witam pnącze u mnie już jest srebrnik z nocy dal radę i troszkę dokupiłem za fl bo 4 szt :) Nieoceniona pomoc sąsiadów i znajomych która też miała wkład w tą misję bez nich mogloby się nie udać ;) Także aktywowane i czekam na bonusy za 20 godz :) Evencik jak dla mnie udany cieszę się:) Powodzenia dla tych co robią chociażby do pnącza nie poddawajcie się;) Dacie radę :)
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I ja wreszcie uporałam się ze świątynią żmij.:)

    [​IMG]
    To już staje się tradycją, że tego typu ewenty kończę ostatniego dnia.xD
    Ewent zrobiony po bożemu, bez kręcenia kołem, bez wylewania wielkich ilości SN. Bałam się o wylotki siejąc krótką ewentówkę, więc raz na noc posiałam kolczocha zamaskowanego alchemicznie, ale jak widać zupełnie niepotrzebnie, jaśki dały radę.;)xD
    Trochę roboty było, wiec teraz z pikolaka poproszę florenowca no ostatecznie może być iluzjonista w cylindrze.:pxD
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Skusiłem się na pogonienie małego florenami.
    Dostałem dyniowego.
    Mam pytanie.
    Pierwszy raz poganiałem wzrost florenami.
    [​IMG]

    Domyślnie okienko "Zawsze..." było zaptaszkowane.
    Jakie są tego konsekwencje?
    Czy to powoduje, że przy następnym kliknięciu przyspieszenia nie pojawia się powyższe pytanie?
    Jeśli tak, to jak można przywrócić domyślne ustawienie, żeby przy przypadkowym kliknięciu dojrzewającego przedmiotu, nie zostały automatycznie pobrane floreny i nie nastąpił wzrost?
    Bo przecież różnie to bywa.:po_O
     
  15. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Jeśli się obawiasz to nie zaznaczaj tego okienka przecież lepiej jest zostawić jak jest niż być tratnym i np florki były brane z konta no nie ?? :)
     
  16. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    mnie jaśki słabo pomagają bo mam tylko 5. I dlatego brakuje mi 56 wylotek. Na polu bataty. Zobaczymy.
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No właśnie ja je odznaczyłem.
    Chodzi o to, że domyślnie jest zaznaczone i jak dobrze rozumiem nie ma potem od tego odwrotu.
    Będzie pobierać FL bez pytania nawet przy przypadkowym kliknięciu w dojrzewająca skrzynię, czy sadzonkę.
    To wg mnie nieczysta zagrywka, nie jedyna zresztą.
    Powinno być dokładnie na odwrót i powinna być możliwość zmiany tego ustawienia w dowolnym momencie.
    Bo jeśli moje przypuszczenia są słuszne, to ta opcja w obecnym kształcie jest moim zdaniem nieuczciwa.
    Parafrazując:
    "Raz zabranych FL, nie oddamy już nigdy."
    xD:cry:xD
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Chyba to ustawienie włączysz
    ''aktywuj zapytanie o natychmiastowe żniwa ''

    ale nie jestem pewna :) w sumie nie wiem co daje ta opcja jako włączona :oops:

    Lubisz adrenalinę ;)

    Sprawdź te ustawienie powyżej
    jak masz ?
     
  19. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Bardzo dobrze zrobiłeś moje motto jeśli nie jesteś pewien nie zaznaczaj nie wybieraj bo w przeciwnym razie możesz tylko na tym stracić. Wiesz twórcy pomyśleli o tym że może będą osoby co zaznaczą nie spoglądając na straty także najlepiej czytać ze zrozumieniem i tak jak przy instalowaniu programów odznaczamy np dodatkowe banery itp bo można nawet się nieźle wkopać :p
     
    Aisha1969, pies008 oraz hlnrys lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys sprawdziłam teraz na testowym i jeśli to okienko będzie zaznaczone np. przy pierwszej Piccolo to przy następnej już tego okienka nie będzie ale floreny nie będą pobrane od razu po kliknięciu skrzyni. Pojawi się przycisk z grafiką florenów i białą strzałką:
    pyt.png

    i dopiero jak w niego klikniesz to zbierzesz skrzynię a floreny zostaną pobrane.
    Ponownie aktywować ten monit możesz w ustawieniach tak jak napisała agniecha$.


    Ale trzymajmy się proszę tematu, ja wreszcie uporałam się z tym eventem :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.