Opinie Powrót do Świątyni Żmij

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 21 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Dzisiaj zdobędę pnącze, bo koło dało łaskawie z imprezowych bonus na żniwa na 100% na 24 h, a dzięki uprzejmości - wielkie dzięki dla -rybka24- za maskę Tiki - wystarczy wypadajek do pnącza. Ze wspięgi pospolitej z dopalaczami - oczywiście zapomniałam użyć wcześniej alchemika - wypadło tylko i aż 95 szt. młotków i sierpów. Potem będę "walczyć" o skrzynkę, ale ciężko to widzę. Będzie trudno uzbierać ogrom wypadajek. Roślinę może się uda. Bardzo ładnie i przejrzyście hlnrys i kalinamala podali sposób na zwiększenie ilości map, ale ja niestety tego nie rozumiem. Co to znaczy w " depozyt" i jak wyprodukować nasiona tej drugiej rośliny, skoro przedmiot potrzebny do jej wyprodukowania otrzymamy dopiero po przejściu na 7 poziom? Mnie trzeba "łopatologicznie", bo wzrokowiec na odległość nie pojmuje :)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie produkujesz nasion drugiej rośliny tylko tą obecną co masz możliwość siać
    przykład
    wybrałaś oko słońca do wykonania pierwszego etapu

    nastawiasz młyn np super paszę inną paszę dla zwierzaka na bardzo długo
    w drugim slocie produkuje się 5 szt oka
    jak dopisze następne 5
    zdejmujesz ten slot poprzedni dajesz 10 szt do produkcji oka
    i znowu znowu

    jak ukończysz etap z oko słońca czyli zgarniesz pnącze
    usuwasz ze slotu z młyna tą produkcje oka
    i tym samym
    masz więcej map do produkcji tej drugiej rośliny eventowej i przez to rośliny na rozsiew

    tylko trzeba pilnować by nie przemieliło
    i dlatego najlepiej dać to do produkcji paszy na młyn wyspowy tam są długie czasy produkcji
     
  3. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    Skąd dostać tą maskę tiki? Nie mogę skończyć części pierwszej z tą kotlipoką. Jeszcze muszę zrobić ostatnią misję z tą poką a potem zaczynają się schody! Wypadajki! Mam połowę do tych 800 szt. Może ktoś mnie poratować tą maską tiki chociaż ??? z góry dziękuję odźwieczę się kiedyś przy okazji.
     
    kobuma i Aisha1969 lubią to.
  4. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja czekam na jeszcze 41 wypadajek i bede miala pnacze, bo dzis kolo mi dalo +100 % na zniwa :)

    Zbieram w mlynie na druga rosline, moze jutro sie uda przed szkola :)

    Posialam dluga rosline, ale chce ja zebrac na koniec bonusu :)
     
    AngelGina, Aisha1969 oraz KsiądzxD lubią to.
  5. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Brywieczór :) Do końca ostatniego etapu z badylem brakuje 2341 kotlipoki . Może jutro będzie całość. I pozostanie gromadzenie wypadajek. Brakuje mi 602szt. W ruch pójdą warzywka i myślę,ze do środy uda mi się dozbierać :) Sąsiadów mam cudownych :inlove: więc myślę,że będzie ok :) Tak czytam,czytam i napiszę tak: JC nie mam wcale i poziom nie ma tutaj nic do rzeczy. Skrupulatnie natomiast gromadzę SN i SNZ i po prostu chlapię ile rozpiska pozwoli ;) Jak jest okazja- kupuję,ale też ostrożnie. Sporo tez dostaję ze skrzynek :) No i pozostaje koło: dzisiaj trafiło mi się +100% na 6h. Do tego wykorzystałam 2 żetony sezonowe. Bardzo zależało mi na tym by szybko zakończyć wysiew eventówki,żeby w ostatnie dni zająć się już siewem pod wypadajki.Nie robię też wszystkich eventów; sprawdzam czy są atrakcyjne pod wzgledem nagrod i wykonalne dla mnie. Nie ukrywam,że ogromnym wsparciem merytorycznym są dla mnie gracze :) Wątki do rozmów o eventach są ... inspirujące :D
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2022
  6. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Pamietaj dziecino, ze na druga rosline tez musisz miec 20 wylotek. Nie usuwaj wczesniej nasion z mlyna.
     
    AngelGina, Aisha1969 oraz hlnrys lubią to.
  7. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    A co mają do tego żetony sezonowe?

    Ile mozna dziennie otrzymać prezentów? Nie wiem, czemu system mówi mi, że ktoś ma już maksmalną ilość prezentów. Dwie godziny po północy :)
     
    kobuma i Aisha1969 lubią to.
  8. ewanta

    ewanta Komandor forum

    za żetony można kupić w sklepie sezonowym bonus +1 dla roślin na 1h.
    max można dostać 20 prezentów na dobę.

    posiałam na noc kolczocha i oddałam całą eventówkę do zadań :cry::cry::cry:no to zaczynam rozsiew od początku :cry:
     
  9. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    no i po evencie z pikolaka wytrysneło bajkowe źródło :)
     
  10. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    gratulacje! :)
     
    Aisha1969 lubi to.
  11. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Obydwa badyle wysiane, pnącze zdobyte, a na obecną chwilę mam 431 młotków z sierpami.
    Mam cichą nadzieję że całość uda się zrobić. Na polu króluje wspięga z dopalaczami.
    Powodzenia życzę w tej nierównej "walce".
     
  12. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    dziękuję wszystkim za poratowanie maską tiki:
    grazaw6, Aisha1969, marynia53, bona53, sekutnicowata, 53klasa, mamcik123, klonek68
    fajnie, że można na was liczyć :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 września 2022
    oset53, nikolabln oraz Aisha1969 lubią to.
  13. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Wyskoczylo mi az 95 :inlove:

    Starczylo mi na zaczecie drugiej :)
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  15. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Kiedys bylo to za 2 zetony, ale teraz jest za 9 sztuk, nie wiem wiec jak uzylas 2 aby miec wiecej roslin...
    Za 1 lub 2 masz tylko punkty, za 5 + do zagrod a za 9 + do roslin. Nie wiem nawet czy dziala na eventowke.

    W temacie: do pnacza 15 eventowki i 67 wylotek. Zastanawiam sie, czy w ogole ruszac druga czesc. Czasu niewiele na tyle siania bez konkretnych dopalaczy a picolak jakos przestal wywierac na mnie wrazenie...
     
    bogusiania, gosiunia007 oraz 53klasa lubią to.
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja nie używałam - Green-Hills korzystała. myślę, że chodziło o to, że użyła ich tyle /18/ aby mieć +2 dla roślin.

    prawie 500 wypadajek - brakuje jeszcze 300. mam nadzieję, że do środy wypadną :p
     
    gosiunia007 lubi to.
  17. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Jeśli użyję CMJ+SNZ+1 za ŻS ilość badyla znacząco wzrasta. Sieję na małych polach. Podstawa to 2+ 2 z CMJ + 3 SNZ + 1 za ŻS= zbieram 8szt badyla z małego pola :) Jeśli uwzględnimy to,ze wpadło mi +100% /6h to robi się z tego calkiem łądny wynik. Może zastosowałam skrót myślowy,więc napiszę wprost: za 18 ŻS skorzystałam z możliwości i zapewnilam sobie x2 +1 do zbiorów. Proszę,nie łapmy się za słowa.
    Info z "frontu" : brakuje 752szt eventówki i 534 wypadajek.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2022
  18. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Daj spokoj :) Lapac to sie probuje mozliwosci :)

    O wielu rzeczach na farmie nie pamietam ( bywa, nietety ) i jakims torem myslowym sadzilam, ze znasz jakich trick do uzycia tylko 2 zetonow.
    Uznalam na poczatku, ze to +2 rosliny, ale wydawalo mi sie to zbyt proste :)

    a w temacie: zbieram dalej wylotki do zdobycia pnacza :)
     
  19. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Nie, serio, żadne łapanie za słowa. Nie wiedziałam po prostu, co miałaś na myśli. Ja nie używam zetonów sezonowych do niczego poza kupowaniem w sklepie ;). Dlatego myślałam, że chodzi o coś innego. Jestem farmerką slow i w ogóle nie znam się na tych wszytkich trikach. I nie zależy mi :p. Ale czasem coś ciekawego poczytam u innych i użyję.
    Miłego siania.
     
    barbarka65 lubi to.
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Sprawdź dobrze jaki bonus dostałaś.:)
    Nie ma takiego 100% na 6 godz. - masz albo 100% na 24 godz., albo +1 na 6 godz.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.