Opinie Potworny sezon

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 25 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. justi_j

    justi_j Okazjonalny autor

    sezon niby przedłużony do 25 listopada do 14:00, a wyłaczony ?(bo nie ma na zegarze)
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Widzę, że jednak udało się wgrać poprawkę wznawiającą Sezon. Już jest aktywny :)
     
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Szkoda, że nie zadziałał wcześniej bonus% z nagrody sezonowej, acz jakoś to przełknę :p.
     
    -mala159- lubi to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Marion szkoda tylko ,że nie ma cotygodniowy szybki pakiet,on zawsze działał do konca sezonu a tu kicha,może jeszcze ktoś by się skusił :p

    EDIT:

    trzeba było item wystawić tak aby zebrać zaraz po pierwszym zakonczeniu,ja zebrałam 14:06 i dopisało mi FL ;)

    EDIT2:

    pakiet jest ale w zegarze ;)
     
    kaska860 lubi to.
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witaj :) Nie wiem skąd FL, ale ja miałam namyśli %PD z nagrody sezonowej (tej z ulepszeniami) a nie pamiątkę sezonową.
    Albo mi nie zadziałał, a zbierałam po 16, albo tylko nie pokazało mi tego, choć z innych jaj/itemów widzę ile procent leci.

    Wkrótce będę znowu zbierać, to zwrócę uwagę na jakimś konkretnym itemie czy dopisuje ten %.
     
    -mala159- lubi to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.