Opinie Potworny sezon

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 25 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wspaniale, dziękuję. Tyle jest tych rzędów, trudno je ogarnąć, zaraz biegnę je obejrzeć:) Ja jak zwykle nie douczona.
     
  2. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    Ateno, ale te 4 rzędy które wymieniłaś to są od skracania itemów ozdobnych, a nie hodowli zwierząt. ;)
    Ale dzięki za tę informację. Teraz dokładnie widzę, ile mnie minęło w roku 2019.
    Ja mam tylko pnącze z 2015, które skraca 5%.
    A w 2019 były 2x rzędy skracające po 10%.
    Czyli można było mieć 25% skrócenia itemów. To by tłumaczyło, że liderzy rankingu dziennie są w stanie zdobyć ponad 13 mld PD. Bo zapewne mają wszystkie te pnącza.
    :)
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Do skracania czasu produkcji zwierzaków to: Niańka i Królowa karnawału I.
    Więcej nie pamiętam.
     
  4. ryzio

    ryzio Weteran forum

    jeszcze w tabeli znalazłam

    1- Wielkanoc 2012 (5%)
    2 - Królowa Karnawału 2, 2018 (10%)
     
    hiacynta i Ciasteczkowa♥ lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Oj, tak to jest jak się człowiek spieszy :oops:
    Dziękuję za zwrócenie uwagi :)

    hiacynta przepraszam za wprowadzenie w błąd. Najlepiej chyba będzie zajrzeć do Kalkulatora, który tworzy hlnrys.

    Zamiast tego jest rząd chmur - Majowy dzień gier ;)

    Ale trochę tu już offtopujemy ten sezonowy wątek :eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2023
  6. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Sezon na ukończeniu, za osiem godzin 38 zadanie, później zrobię kilka powtórek dla zagadkowych drzew, ale tylko wtedy jak będzie coś ciekawego. Z Picolo Zabawa w wodzie, to już moja czwarta zabawa:)
     
  7. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Koniec xezonu, z picollo cylinder iluzjonisty. Ostatniego rzędu nie powtarzam. Muflony poczekają na akcję z opryskiwaczami 8)
     
  8. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    sezon prawie na ukończeniu, ale z piccolo bardzo miła niespodzianka, mianowicie moje pierwsze drzewo florenowe :inlove::inlove::inlove: po ponad 7 miesiącach grania udało mi się je zdobyć!

    [​IMG]
     
  9. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Gratulacje! Niektórzy po 7 latach nie mają florenowca :D W sumie ja nie mam od 11 czy 12 lat :p
     
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gratuluję florenowca :) Fajny widok :)
     
  11. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Pamiętajcie wykorzystać żetony
     
  12. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Mało brakowało, że zapomniałabym :p
    I oczywiście trzeba wystawić pamiątkę. Przez 7 dni będzie dawać m.in. +2 floreny.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2023
    marysiad8 lubi to.
  13. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    To są jaja bez skorupki! Gra nie była dostępna w ostatniej godzinie trwania sezonu. Przepadły mi żetony, które zachowałem na zbiór dodatkowego zwierza. Teraz dostanę jakieś ochłapy za te żetony. Tak się nie robi! Granda i oszustwo na maksa!
     
    oskitom, marysiad8 oraz AladdinSane lubią to.
  14. _krysia47_

    _krysia47_ Czeladnik forum

    Zostanie też dodana możliwość użycia poniższych pozycji w Konwerterze w Dolinie Szarotek czy ktoś może powiedzieć gdzie to jest ?
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W czasie przerwy w dostępie do gry było podnoszone m.in. to, że o godz. 14:00 kończy się sezon, a problemy z logowaniem uniemożliwiają wykorzystanie żetonów sezonowych. Mam nadzieję, że zostanie to w jakiś sposób rozwiązane, ale póki co nie mamy żadnych konkretnych informacji czy i jak.
     
  16. oskitom

    oskitom Młodszy ekspert

    Podpinam się. Też zostawiłem 4 żetony (na 2 x 200% PD/TPD), żeby wykorzystać je przed 14. Ale jak zwykle coś. Dziadostwo i nic więcej! Najlepiej tę całą Farmeramę zaorać i będzie święty spokój!!!
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No bo po co ogłoszenia czytać, po co... Lepiej narzekać...
     
  18. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    o której będzie wgrana ta aktualizacja? bo to raczej dość istotna informacja
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    agi31, przekazano nam tylko tyle, że dzisiaj. Mam nadzieję, że faktycznie się uda i DDoS nie przeszkodzi. Tym bardziej, że ma być przedłużona oferta na Czarny Piątek, a kończy się ona dziś o 23:59. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
     
  20. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    szkoda, że nie przedłużyli od razu, bo też mam żetony i z chęcią bym je teraz wykorzystała, no nic.....dziękuję za odpowiedź
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.