Opinie Potworne przekąski i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Skończyłam całość, a brakujące wypadajki dozbierałam z grzybicznika xD
    Uzupełnię zapasy w stodole i może jeszcze zasieję eventówki, bo nietoperze fajne nagrody dawały.
     
    bari06 i krasnoludek10 lubią to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I koniec :D

    sok najlepiej leciał i dalej leci z drzew i zagród
    a kociołek zaś z roślin
     
    nuka20, bari06 oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i u mnie także z głowy :).
    Nie przepadam za tak długą pełnią... Nie czekam na kolejną z utęsknieniem :p. Mam nadzieję, że będzie bez dodatkowego eventu;)
     
    bari06, krasnoludek10 oraz Sookie lubią to.
  4. .-Kamilka-.

    .-Kamilka-. Forum Pro

    Dziekuję za podpowiedz. Pnącza nie mam ale bukiety tak więc będę je stosować.Szkoda że nie ma roslin rosnących dłuzej niż 8 godz by było duzo wypadajek.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. -Batka74-

    -Batka74- Mieszkaniec forum

    Skończyłam wczoraj i ja :) Cud że koło dało 2x 100% i po +1 Teraz sieję i uzupełniam mrocznymi stodołę bo mroczne misje wszystkie mam pokończone :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za jeszcze walczących farmerów :)
     
    Krokodylek75, krasnoludek10 oraz bari06 lubią to.
  6. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Pnącze odpalone :) , ale zabrakło mi 44 kociołki aby nakarmić ostatniego kocika elfowego za 4 godz na pewno wylecą :).
    Powodzenia jeszcze walczącym w brakiem wypadajek :D.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mój "niechciej" na dodatkowe karmienie stworków był jeszcze większy niż "niechciej" na sianie do stodoły :D W takim układzie sieję sobie do stodoły, choć raczej dłuższe rośliny... Od kiedy mam porobione misje, chyba nie lubię długich pełni... Poniekąd wymuszają używanie CMJ, choć wolałabym wrzucić jakiś +3 na rośliny z farmy...
     
  8. WandaTab

    WandaTab Zaawansowany

    [​IMG]Dzień dobry :)
    U mnie też koniec :) Wszystkie misje mam pokończone, więc sieję do stodoły :) Pozdrawiam :) Powodzenia dla jeszcze walczących farmerów :)
     
  9. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    A co tam, zmieniłam zdanie i nakarmiłam zwierzaki do ostatnich 48 karmień, czyli o dziwo, event zrobiony w całości, jeszcze przed czasem :) I pokarmię jeszcze do jutra, bo zawsze jakieś ciekawe i potrzebne nagrody wpadną :) Powodzenia tym, którzy skończyli wcale nie trudny event, kciuki za jeszcze zapracowanych w pocie czoła :)
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nareszcie mam pnącze :D i różowe wrony :) brakuje 200 soków do zrobienia całości...
    Kociołki sypią się często, niestety soków wylatuje parę szt :(
    Z czego u Was lecą soki ?
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Z drzew i zagród :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzięki, spróbuję postawić zagrody i drzewa w Grzybowym Lesie.
     
  13. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Zrobiłam całość :)
    A plan był tylko do pnącza :p:inlove:8)
     
  14. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    jeszcze 3 nietoperze i będzie koniec.:)
     
    bogusiania i krasnoludek10 lubią to.
  15. _Kargul_

    _Kargul_ Forumowy żółtodziób

    nie pojawił mi się ani jeden nietoperek ni świński elfik, próbowałam zgłosić problem za pomocą formularza ale pokazuje błąd
     
  16. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Prawdopodobnie na planszy ewentowej nie masz odhaczonej animacji pojawiania się stworków, takie malutkie v..
     
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Skończyłam mroczny event dzięki pomocy sąsiadów i znajomych.xD Dzięki Wszystkim za soczki.:inlove::inlove:
    Nietoperze i elfy nakarmione, pnącze zdobyte... różowe zagrody wystawiam, niech cieszą oczy:p
     
    pretorianka, bogusiania oraz olgs3 lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Trzeba kliknąć w mały kwadracik pod grafiką nietoperza i kociego elfa:

    FAQ_-_Potworne_przekąski_Farmerama_PL_-_2019-05-01_08.48.30.png
     
  19. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum


    Podziwiam. Zwłaszcza ten dolny screen.xD Dzięki temu i oczywiście długiej pełni zmobilizowałam się i poczęłam kończyć rozbabrane mroczne misje, z których do tej pory wyciągałam tylko to, co było dla mnie wartościowe i potrzebne. Może kiedyś dam radę osiągnąć taki wynik jak Ty. :cry::p

    Aha. Evencik oczywiście już dawno skończony. A tu mój wczorajszo - dzisiejszy " osiąg " w mrocznościach. 8):cry:xD


    [​IMG]
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Temat zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum. Dziękujemy za opinie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.