Opinie Potworne przekąski i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Koło i u mnie podczas tych eventów nie współpracuje tzn. ma inne priorytety, bo kilka różnych zjeżdżalni wpadło i trochę sn i sp, więc dobre i toxD

    Pnącze zdobyte :) roślinki w komplecie dla nietoperzy będą za 4 godziny i zostanie dosiać mózgokapustę i wypadajki dozbierać.
     
  2. halina54

    halina54 Hrabia forum

    U mnie powoli do przodu bez zadnych wspomagaczy bo kolo chyba padlo i mam 23/48 nietoperkow i 40/48 elfow... gorzej z eventem lowy bo tylko 41 do pnacza daleko.Mam nadzieje ze sie uda skonczyc wszystko
     
  3. ewanta

    ewanta Komandor forum

    nietoperek - 33/48
    koci elf - 37/48

    brakuje wypadajek
     
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Stan na teraz 40 nietoperków elf 45,jutro powinien być koniec.
     
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    43/45. Zielsko wysiane. Na polu od wczoraj 8-godzinne. Pomalutku wypadajki się zbierają. może dziś będzie komplet; nie-to jutro rano. Więcej głodomorów karmić nie będę
     
  6. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    15/48 i 0/48 haha :)
     
    ewanta, pretorianka oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    hejka. u mnie już na spokojnie bo nakarmione zwierzaki i teraz jadę mroczne do stodoły. udało mi się trafić 2 x 100% do stodoły to i poszło. czego i wam drodzy spracowani farmerzy życzę.
     
  8. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Zwierzęta nakarmione, pnącze zdobyte, 40/48 i 40/48. Jeszcze tylko 5 karmień nietoperka do skrzyni cudów x 2. Różowe krypty i ptaszarnie mam. Wystarczy, teraz sianie do misji w spółdzielni, już niewiele tego zostało. Ufff :)
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wczoraj zapomniałam napisać, że skończyłam i już nie interesują mnie mroczne wypadajki tylko sadza.

    [​IMG]
     
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Skończona całość ,zastanawiam się czy siać roślinę eventową czy do stodoły.Mroczne misje mam pokończone.
     
  11. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    A, że sadza to czemu nie dajesz znać, tylko tutaj piszesz? :) I brawo oczywiście
     
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    pnącze dynda, rośliny całe wysiane - czekam na wypadalce. misje mam pokończone i zastanawiam się co siać... chyba uzupełnię stodołę- odpaliłam mroczne pnącze i załadowałam bukiet do slotu. coś tam można posiać
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  14. .-Kamilka-.

    .-Kamilka-. Forum Pro

    Czegoś tu nie rozumiem.... rośliny mam na 8 produktów a wypadalców na 0. Skąd wziąść więcej wypadalców? Zębatynka rośnie 6 godzin. Najdłuzej rosnące rośliny to Mroczny kwiat a i tak rośnie tylko 8 godzin. Skąd wziąść coś dłuzej rosnącego w Mrocznej krainie?
     
    pretorianka i krasnoludek10 lubią to.
  15. matthero

    matthero Weteran forum

    Drzewa rosnące 12h
     
    pretorianka i krasnoludek10 lubią to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Siejąc rośliny strefy pełni warto korzystać z upiornego bukietu i pnącza Noc pełni księżyca 2 - o ile je masz (nie działają na eventówkę). Dzięki temu mocno skracasz wzrost roślin pełniowych, możesz je częściej zbierać, a tym samym szybciej przybywa Ci wypadajek.
     
  17. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry deszczowo. Evencik ukończony :) Miałem już nie siać i nie karmić potworków ale chyba się skuszę żeby dokarmiać tylko nietoperka bo tak ładnie daje imprezową wejściówkę na koło fortuny.
     
  18. aga_09

    aga_09 Młodszy ekspert

    Nietoperze skończone, do drugiego zadania brakuje, Koci elf dostanie jedno papu i do widzenia. Będę mogła skupić się na ewencie na farmie głównej.
     
    bari06, krasnoludek10 oraz pretorianka lubią to.
  19. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Jak wszyscy, to wszyscy, więc i ja melduję zakończenie zadania. Różowe budy są moje.


    [​IMG]
     
  20. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Pnącze już mam, ale brakuje mi ostatniego itemu.
    Nie wiem, czy zdążę wysiać roślinę - kociołki mam.
     
    bari06 i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.