Opinie Potworne przekąski i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    morduję te 2 ewenty, do gałązek jeszcze daleko i nie wiem co sie dzieje. Koszyków nie kupię bo nie kupowałam.
     
  2. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Obydwa ziela już wysiane.
    Teraz trzeba czekać na wypadajki.
    Stan: nietoperz 29/48, elf 31/48.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 kwietnia 2019
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Roślinę dla nietoperza mam ale brakuje wypadajek. Dokładnie 24 sztuki do gałęzi. Natomiast dla kota mam wypadajki a nie mam roślin:) To stan do gałęzi i itemu zombie wegetarianie. Potem powinienem zrobic resztę bo co innego w mrokach nie mam do roboty. Misje pokończone, zapasy porobione. Zobaczymy jak to będzie.
     
  4. magros

    magros Nadzorca forum

    witam a ja mam karme dla kota i nie moge go karmic bo mi sie nie pokazuke
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Włącz animacje w grzybowym lesie tam się pojawia
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Przejdź do Grzybowego lasu
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Po prostu-klikasz w te 3 beczki u góry ekranu,pod tą parą(nietoperz i świnka) jest okienko - klik w nie i wsio,nietoperz jest na jednej łące a świnka na drugiej.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :)Zębatynkę i mózgokapustę już mam- tyle ile potrzebuje. Brakuje mi 425 soków i 675 kociołków.
     
  9. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ziele wysiane, karmienie 37/37. Czekam na wypadajki
     
    bari06 i krasnoludek10 lubią to.
  10. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    a ja zaczynam karmienie nietoperków, 1 dopiero nakarmiłem :D pół głównej łąki pełniowej jest posiane zębatkami :D a na lesie grzybowym rośnie sobie dzbanecznik, jutro zgarniam cerbera i odpalam pnącze z misji upiorne zakupy :D a następnie siew zębatynek :d

    fajne są te 2 itemy co dają 3500 i 3600 pd :)

    co zabawne pnącze z eventu jest mało ciekawe w porównaniu z pojedynczymi itemami :) ale warto też karmić nietoperki :D maja super nagrody :)
     
  11. matthero

    matthero Weteran forum

    Myślę, że jutro skończę ten event :)

    Nietoperz 41/48
    Koci elf 43/48
     
    bari06 i krasnoludek10 lubią to.
  12. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    ja tam skromnie 1/48 nietoperek i 5/48 koci elf :D w sumie mogłem odrazu nietoperka, no ale super nawóz zawsze się przydaje, a dorwałem cerbera dzisiaj i kolejne zębatynki posiane,

    i wreszcie chyba w poniedziałek odblokuje ostatnią część grzybowego lasu, brakuje 19 kocich elfów :D
     
  13. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Skończone i jeszcze bardziej mrocznie się zrobiło -.-8) . Misje pokończone , potargować się nie ma z kim
    ani nic nie chce sfermentować . Deprecha :(.

    [​IMG]

    Pozdrawiam lubiących neonową poświatę , którzy musieli zadowolić się różem .
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    U mnie pojawiło pnącze a całość skończę za ok. 4 godziny - bez koszyków, bez bonusów z koła (tylko jeden wzmacniacz na 8 godzin) i bez lania SN.
    Wylotki uzbierałam dzięki Sąsiadom i Znajomym, którym dziękuję bardzo :inlove:
    od teraz zbieram tylko sadzę do farmowego ;)

    edit: zgodnie z planem skończyłam całość :)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 kwietnia 2019
  15. matthero

    matthero Weteran forum

    [​IMG]

    Można odpocząć...
    Ze skrzyni bonusów +200% PD/TPD i +200% TPD.
    Nie obraziłbym się jakby te ostatnie zagrody były neonowe.
    Powodzenia.
     
  16. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witam deszczowo :) ja mam wysianą w całości roślinkę dla kociego elfa 30/48 , ale brak mi 540 kociołków żeby go nakarmić , a dla nietoperka sieję nadal 13/48 brak 386 soków. Mam nadzieję ze wypadajki uzbieram :).
    Gratulacje wszystkim , którzy już ukończyli :D.
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pnącze wisi.
    Nietoperz 41/48, elf 40/48
    Brakuje kociołków i soku.
     
  18. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    A ja nadal walczę. Już na początku byłam w plecy, bo rozsiew zaczęłam na małych polachxD:cry: , potem naszła na mnie jakaś pomroczność, bo zjadłam bonus +2 na żniwa i bardzo byłam ździwiona, że nadal mam tylko 4 roślinki z pola xDxD
    dopiero przy drugim zbiorze mnie olśniło, że on na specjalne rośliny nie działa i tym sposobem nie podgonięxDxD:cry::cry:
    Nietoperze 37/48, elfiki 29/48. Brak wypadajek i u mnie.
     
  19. ruda120

    ruda120 Koneser forum

    brak wypadajek chyba najwiekszym problem sie staje ... rośliny jakoś dosoeje choc wynik na razie marny 23/40 nietoperz i 12/40 kot..
     
  20. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry. Hehe ja też zapomniałem i odpaliłem +2 dla mrocznych i musiałem przez 24h siać mroczny kwiat i uszaka bzowego ale dzięki temu nie mam problemu z wypadajkami. Koło mnie w te eventy ignoruje więc sieję normalnie. Mózgokaktusa nie ruszyłem jeszcze ,zębatynkę skończę za godzinkę i puszczam w ruch młyn.Czas nakarmić netoperków:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.