Opinie Potworne przekąski i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum


    ok ,po 40 ,,zobaczymy,,,dziękuję MOD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Mam takie pytanie: Czy elfy i nietoperze można karmić "do oporu"?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak, można. Dostajesz wtedy losową nagrodę za karmienie plus 5 szt. zębatynki/mózgokaktusa - zależnie od karmionego stworka.
     
  4. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Do pnącza wystarczy "tylko", czy aż 2 x 7 kroków = 2 x 40 karmień, czyli 1000 soku z krwawych pomidorów i 1800 kociołków. Może być problem z ich zdobyciem - pomocna okaże się niezastąpiona oaza miłości :)
     
    krasnoludek10 i niebo016 lubią to.
  5. kecaj6508

    kecaj6508 Okazjonalny autor

    Jak nakarmić kociego elfa> mam 14 bulionu z mózgu
     
    krasnoludek10 i niebo016 lubią to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Trzeba pójść do Grzybowego lasu i wywabić elfy z ukrycia wstawiając znacznik na planszy eventowej (zaznaczyłam czerwonym kółkiem)
    plansza.PNG
    Gdy elfy się pojawią, klikasz w nie i dajesz paszę.

    Zresztą z nietoperzami robimy to samo, tyle że na głównej łące strefy pełni...
     
  7. kecaj6508

    kecaj6508 Okazjonalny autor

    Dzięki, ale gapa ze mnie...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Czyli- zużywamy s.p a co za tym idzie- kupujemy bo BB jeden za drugim i z produkcją się nie nadąża tym bardziej,że teraz w młynach kręci się albo narzędzia albo karmę dla nietoperzy i kocich elfów...
     
  9. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    pnacze juz mamxDxDxD,
    no nieee, to do mnie nie podobne;), naklejke juz mam;)xD:), teraz sieje i zbieram, nie zaczelam mielic, odstawilam to na pozniej,
    pray okazji koncze misje, jest duuuzo czasu, to trzeba wykorzystac;)
    Pozdrawiam,;)
     
  10. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Czy ten event jest do zrobienia ?
    Sprawdzał ktoś, wyliczał...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na moje to zdrowsze oko chyba jest.
    Na chwilę obecną mam 27/48 karmień nietoperzy i 26/48 karmień elfów.
    Nie ukrywam, że pomógł bonus z koła +100% do stodoły. Ale bez bonusu też da się wysiać.
    Bardziej martwię się o wypadajki.
     
  12. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Świetny wynik !
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Sprawdziłam w stodole i okazuje się, że różowe wrony i nietoperze już mam :) Czyli moim celem minimum jest pnącze, zobaczymy co się da zrobić. W nocy musiałam podgonić wypadajki, bo soku z pomidorków brakło już na początku. Teraz ma 11/48 i 15/48. Przerzucam się tylko na zębatynkę. Jak zrobię pnącze, to pomyślę co dalej :)
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Nietoperzy różowych nie mam (mam neonowe, ale strasznie długo dojrzewają), różowe wrony jakieś w pasku są, ale przyda się więcej w razie "neonowania" :p Na razie skupiam się na zębatynce więc postęp 21/48 i 10/48. Nietoperze ładnie sypią imprezowymi wejściówkami, ale po skończeniu paska nie podejmę się dalszego karmienia. Misje pełniowe czekają :music:
     
  15. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Witam.
    Za Waszym przykładem skontrolowałam pasek i mam i różowe i neonowe nietoperki, różowych wron dwie sztuki, więc pnacze mi wystarczy.:) Niestety jeszcze nie zaczęłam karmić, bo na kole farmerskim kręcę od zawsze SP, a na wyspiarskim paszę dla papug...:cry:xDMiałam ponad 600 jednostek i zużyła się błyskawicznie. Usiłuję zgromadzić obornik własnymi siłami, bo po pięć tysi za sztukę nie zamierzam płacić !!-.-
     
    Ostatnie edytowanie: 27 kwietnia 2019
  16. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Ziela nasiane, nawet z lekkim zapasem. Teraz na polu 8-godzinne z wiązanką na wypadajki. Niestety musiałam wyrzucić białą niewinnośc dobrą na 10 godzin jeszcze w celu wiązanki a później odpalić ją znowu. Tak to jest przy dwóch eventach i niedoborze slotów
     
  17. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Gałązka pnącza podparta bonusami z Koła kołysze się z dobrodziejstwem inwentarza :)

    [​IMG]

    wypadajki sypały się z 8 godzinnych roślin . Pozdrawiam mrocznych farmerów ;) .
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Na moją gałązkę jeszcze chwilę poczekam... Wprawdzie zielsko będę dziś miała (bonus z koła to uczynił xD ), ale moje zaawansowanie wypadajkowe to niewiele ponad 60% - zarówno dla kociołków, jak i dla soku pomidorowego. Myślę, że gdy przejdę na normalne mroczne roślinki, to i wypadajek będzie szybciej przybywać... Chociaż zastanawiam się też nad opcją karmienia zwierzaków do oporu... W sumie nie mam już żadnych mrocznych misji do zrobienia, a siać do stodoły trochę mi się nie chce...
     
  19. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Melduje że na dzis bez bonusów,sianie na jednym jedno,na drugim drugie,nakarmione netoperki 18/48 elfy 26/48 ... problem z wypadajkami,jak nie jedne to drugie.Myślę że damy rade.Miłej niedzieli jutro
     
    bari06, pretorianka oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam

    Melduję, że event stoi w miejscu (co jest logiczne, ponieważ go nie robię), ale za to posiałem ziele grozy do "Grzybowego lasu II". Na owoce z drzew do "Grzybowego lasu III.2" trochę sobie poczekam a IV część... Coś już do niej przygotowywałem chyba, ale nic jeszcze nie oddawałem.
     
    bari06 i pretorianka lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.