Opinie Potworne przekąski i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Jakby Potworne przekąski były łatwe to z każdego zbioru z jednego pola musiało by wypaść około 60 kociołków, a tak wiadomo...:oops:
     
  2. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Coś tam porobię, przy okazji eventu na farmie. Zobaczymy, jak wypadajki będą leciały. Ale spiny nie ma, pogoda na dworze wiosenna, szkoda przed kompem siedzieć i ślepić.
     
  3. apulisia72

    apulisia72 Okazjonalny autor

    Oczywiście że..... robię:D nie robię-.- nie wiem:( ....niepotrzebne skreślić8) za dużo tego ostatnio:wuerg:
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mroczne eventy robię obowiązkowo... Już chyba Wielkie łowy prędzej bym odpuściła xD Nie podoba mi się tylko czas wzrostu roślin... Nijak nie pasuje do czasów zbiorów zielska z równoległego eventu... Niefajnie, ale mówi się trudno...:oops: Zagadką też są wypadajki. Kociołków jednak sporo trzeba nazbierać jak na 2 łąki... Zobaczymy...
     
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    jak to nie pasuje - zielsko na wyspie z bukietem upiornym i wodą 3:51, zielsko na farmie z wodą - 4:00 - prawie idealnie xD
    tylko szkoda pnącza - ale można najpierw wysiać eventówkę a potem odpalić pnącze i siać inne roślinki
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tyle tylko, że upiorny bukiet na zielsko eventowe nie działa :(
     
  7. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a no tak - a już miałam taki ładny plan obmyślony o_O

    a pnącze działa? /noc pełni księżyca - rząd chmur 2/
     
    niebo016, robins71 oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety nie ma pnączy/rzemiosła skracających czas wzrostu roślin specjalnych (eventowych).
     
  9. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    roślin eventowych niby niedużo, ale wypadajek, koszmar. Zobaczymy jak będą wylatywały z eventówki, tym bardziej, ze rośnie krótko
     
    niebo016, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  10. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    czy ktos już to pisał bo nie widze, czy bonus na pełnie +2 działa też na rosliny eventowe??
     
    niebo016, bari06 oraz krasnoludek10 lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Bonus na pełnię +2, czyli któryś z tych zwierzaków z jaj, ma w opisie (FAQ) adnotację tłustym drukiem: nie działa na rośliny eventowe.
    Chyba że chodzi o inny bonus, o którym nie wiem.

    No nie, chutney zawsze działał na wszystko i wszędzie.
    Info w poradniku byłaby tylko wtedy, gdyby miał nie działać.
    Jak info nie ma - to wszystko po staremu.
     
  12. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    A ja usunęłam swój post xD , bo już dowiedziałam się że można go używać ale i tak dziękuję za odpowiedź:).
     
    krasnoludek10, niebo016 oraz zzizzie lubią to.
  13. matthero

    matthero Weteran forum

    182 kociołków i 189 soków. Byłoby więcej, ale w strefie Pełni Księżyca nie można używać Johnów Cytryn! :mad:
     
    krasnoludek10 i niebo016 lubią to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A nie można xD
    Ale nie martw się, kiedyś i na twojej ulicy zaświeci słońce 8)xD
     
    krasnoludek10, niebo016 oraz matthero lubią to.
  15. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    zważywszy, że sadzę na jednej łące bo po dłuższej przerwie wróciłam do gry. To raczej czarno ten event widzę :) :D Ale co tam nie pierwszy, nie ostatni. No kociołków było aż 30, tych drugich 25 :D
     
    krasnoludek10 i niebo016 lubią to.
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    odkryłam,że nie trzeba robić całości aby pnącze zaliczyć,,7 kroków dla każdego zwierzaka,ups ile to roślinek?
     
    krasnoludek10, Frytka2012 oraz niebo016 lubią to.
  17. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ile wypada kociołków i soków z krwawego pomidora- Ale z samej ewentówki z 2 pełnych mrocznych pól?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Nie ,ale wiem ze jeśli ktoś ma dyniowy prezent +2 to działa też na rośliny ewentowe pełni księżyca :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja sieje na jednym polu zębatynkę a na drugim mózgokaktus,jak nasieje tego mózgowca to dosieje zębatych bo trzeba więcej.....a wypadajki , no właśnie czas pokaże.Pozdrawiam i powodzenia życzę
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    8800 sztuk zębatynki + 1000 sztuk soku z krwawych pomidorów.
    5600 sztuk mózgokaktusa + 1800 kociołków baby Mruczki.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.