Opinie Poszukiwanie skarbów

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 11 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewent łatwy nie był, popełniłam kilka błędów, ale jakoś się wywinęłam i udało się zrobić całość.:)

    [​IMG]

    Założyłam, że 7 godzinna ewentówka sprosta zadaniu zebrania 1090 wylotek, niestety to był błąd, bo po wysianiu północnego kwiatu, musiałam poświęcić cały dzień i noc na gromadzenie sekretnych wiadomości, papryka i wspięga z maską i alchemikiem dały radę, ale mało czasu zostało na wysianie krótszej rośliny, więc poświęciłam prezent dyniowy, pomogło plus 1 z koła, no i potem pogoń za wylotkami, żeby złapać picolaka, ewentówka, okra, wspięga, nawet maniok, wszystko w masce z alchemikiem, żeby maksymalnie wykorzystać czas i no i oczywiście sympatyczni sąsiedzi. Na drugi raz muszę pamiętać o kilku pnączach, które zwiększają szansę na uzyskanie wszystkich przedmiotów.
     
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja np. otwieram po kilka skrzynek z wejściówkami - tak żeby nie przekroczyć limitu 99szt.- i kręcę kołem i tak powtarzam
    w miarę potrzeb, więc da się kręcić zwykłym kołem do bólu lub do skutku, albo do wyczerpania zapasów wejściówek.
    Pnącze zdobyte bez żadnych ++ bo koło skąpe jest dla mnie- i na tym koniec zabawy.
     
  3. Piotrusia1

    Piotrusia1 Okazjonalny autor

    No i dolaczylam do poddajacych sie ,co nie jest w miom stylu. Mam 767/990wypadalcow i nie zamierzam inwestowac wiecej w ten event. Zdecydowanie nie znosze gdy eventy sa uzaleznione od losowosci i nie mem na nie wplywu. Rano z wspiegi na malych polach z Jaskiem i odpalonymi 2 pnaczami(+5% i 15%na wypadajki) wypadlo 121. sasiadce z tej samej rosliny bez bonusow wypadlo 124>:(
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  5. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    No i zabraklo 104 wiadomosci.
    Nie kupie wypadalcow a pnacze zostawiam do zabawy tym, ktorzy kurek tak przykrecaja, ze bez dodatkowych wspomagaczy czy koszykow nie da sie nic zrobic.
    To kolejny raz, gdy przekonuje sie, ze nie warto robic eventow, gdzie jest "losowosc", bo owa losowosc to niemal zmuszenie do zakupu koszykow, wypadalcow czy uzycia super mocy roznych rzeczy.
    Mam serdecznie dosc...i "w powazaniu"...zachlannosci zarobienia na tej grze. Pazernosc zawsze gubi. Ten kto wymysla demotywacje do gry w postaci nieskiej mozliwosci ukonczenia eventu powinien skonczyc na bruku. A jesli to ktos "nadrzedny" ma takie pomysly, to zwyczajnie wspolczuje, bo nie rokuje to dobrze.
     
  6. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Niestety, należę do grona nieudaczników bo nie wypadły mi wypadajki i trochę zabrakło krótszej roślinki. Przy pierwszej dłuższej troch zainwestowałam w te losowe wypadajki, a w drugą część nie. Mam to w nosie.
    PS jak koło nie współpracuje to też jest lipa przy jednym polu.
     
  7. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Nie da się skończyć tego eventu. Wylałam już praktycznie caly super nawóz i wciąż brakuje mi wypadajek. Wstałam nawet w nocy i sieje cały czas na SN wspięge ze wszystkimi dopalaczami i nie skończe. Brakuje mi jeszcze 75 wypadajek i w pozostałym czasie zmieściło mi się habanero. Ale na pewno nie wypadnie nawet polowa. I nic już nie zdaże posiać bo zbiore dosłownie 4 minuty przed końcem.
    Ze wspięgi jeszcze wcześniej na początku zdarzyło sie 130. Teraz przed chwilą było 104, wcześniej po 9tej - 109. po 6tej rano 112.
    Załuje że zaczęłam. Trzeba było skończyc na pnączu, do którego także ledwo bym doszła jakby nie SN.
    Między 1.30 a 6ta posiałam karnegie i wypadło tylko 112.
    Jestem zła i głupio się dałam nabrać, że z SN skoncze.
    Bardzo mało wypadało z eventówki, a przecież kiedys ją musiałam posiac. Z koła nie wypadło nawet plus 1. Wykręciłam z 200 zielonych o około 80 niebieskich.
    Porażka.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2021
  8. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Ledwo doszłam do pnącza i nic więcej nie powiem bo mnie zablokują ,wolę sama z dumą zakończyć ten event w połowie.
     
  9. borys23

    borys23 Czeladnik forum

    Event zrobiłem do połowy i mam itemy do pnącza, ale niestety wypadajki tak kiepsko wychodziły, że pnącza niestety nie aktywuję bo mam ich zaledwie 300 na 990 potrzebnych, przecież to jakaś masakra:eek:, a za floreny sorki ale kupować nie będę bo to koszmarnie drogo wychodzi jak na grę. Jeszcze zrozumiałbym jakby brakowało butelek z 100 szt. to można byłoby się pokusić o kupno ale nie aż prawie 700, jak programiści wymyślają eventy to niech to robią z głową.8)
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Oczywiście, SN i Zośka pozwalają szybciej wysiać eventówkę.
    Mam poziom 226 i jestem farmerką 10 lat, SN i Zośkę używam na parę pierwszych rozsiewów, potem jadę na oborniku i wodzie.
    Z reguły kończę event na styk, niestety tu pomimo siania wspięgi i kolczocha brakuje mi jeszcze 200 wypadajek. Za 15 min zbiór, ale marnie to widzę.
     
  11. narida15

    narida15 Czeladnik forum

    potrzebuję dużo wypadajek, y skończyć choć połowę Pomocy
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  12. lwslupsk

    lwslupsk Młodszy ekspert

    923 na 990 słabo leciały wypadajki i tyle. Aż żal tyle roboty i na nic.

    923 na 990 tylko usiąść i płakać.

    Twoje posty połączyłam w jeden ponieważ reguły naszego forum nie dopuszczają dodawania kilku postów jeden pod drugim.
    Jeśli chcesz odpowiedzieć na posty kilku Graczy to najpierw wybierz te posty klikając przy każdym "Odpowiedz", następnie napisz w poście swoją treść a na końcu kliknij "Dodaj odpowiedź".
    Zapoznaj się proszę z >>tym poradnikiem<<, a >>TU<< można poćwiczyć.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 maja 2021
  13. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Pnącze zdobyte ,plany wykonany xD bo Maj ;) to taki czas że uroczystości się kumulują i nie ma czasu na dłuższe siedzenie przy komputerze ;) Dla tych co zrobili komplet xDxDxD gratulacje i tak 3maj;)
     
  14. tajger1212

    tajger1212 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Niestety pnącza nie zdobyłam choć rozpoczęłam event od dłużej rosnącej eventówki,na noc siałam wstęgę pospolitą 120 małych pól z nocnego zbioru 60-70, natomiast z ewentówki 25-35 na rozpoczęcie potrzebowałam półtora dnia, o skrzynce nawet nie marzyłam przy takiej losowości. Zniechęcona:(
     
  15. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    Witam, ja też poległam na wypadajkach :(((
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Po zbiorze mam 879 / 990 i po pnączu. :cry:
    Nie pomogło sianie wspięgi, kolczocha i nocne zbiory. -.-
     
  17. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobione :)
    [​IMG]
    Skrzynka Piccolo z tego eventu + kolejne dwa z misji stoją na ozdobnym. Zobaczymy co z nich wyleci :).
    Edit. I wyleciało bukiet kwiatów (30 kuponów 1h), cylinder iluzjonisty (160FL) oraz bajkowe źródło :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2021
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Do pnącza zabrakły 42 wiadomości - no trudno... Więcej tej mechaniki chyba nie tknę8) Wiele razy wstawałem w nocy i nic, eventówka jak wykręciłem bonusy i różne rośliny jak ich nie wykręciłem nie zdały egzaminu, na noc dzisiaj siałem wspięgę z maską tiki, esencją wiedzy i maścią lecznicą a rano posiałem kolczocha z powyższymi i kerststsolem + BN. Nadal nic - to są kpiny z graczy-.- Dodam, że moim celem było tylko pnącze-.-
     
    Ostatnie edytowanie: 18 maja 2021
  19. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Niestety, mimo włożonej pracy, nie uda się zdobyć pnącza, brakuje 4 szt wiadomości :(
     
  20. ]Globus[

    ]Globus[ Forumowy żółtodziób

    Niech się zastanowią nad ewentami , bo co to za ewent kiedy zeby połowę jego zrobić trzeba wydawać floreny bo brakuje wypadajek , pozdrawiam ekipę :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.