Opinie Poszukiwanie skarbów II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    W końcu zmęczyłam event, pnącze jest, ale jeszcze pokuszę się o te itemy ze świnką ba na razie mam tylko jeden, resztę, które stworzyłam dałam na pnącze żeby się nie kurzyły ;)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wieczorem dojdę do świnek a może nawet dalej, bo mam jeszcze 560 butelek a badyl dalej rośnie:p Tym razem bez wody i nawozu, bo muszę wyjść, ale jednak rośnie;)
     
  3. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Dobrze że event zakończyłem szybciej bo od wczoraj od 19 do18 dzisiaj internet awaria zabrała ;)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jednak jutro wszystkie Dudusie Wesołki będą moje, ewentualnie kupon na 3h ale po nim płakał nie będę. Po pnączu też nie. Najbardziej mi szkoda, że nie zdobędę skrzyni z bonusami (przedostatni krok). Tak, wiem. Rzadko kiedy dostajemy coś ciekawego z niej, ale jakiś tam cień szansy jest. Zwłaszcza, że wylotek by mi wystarczyło i zostało jedyne 17 zamiast 177.

    EDIT: Ostatni Duduś Wesołek będzie dopiero wieczorem. Zużyłem też 404 z 485 SNZ na małe pola, bo sam bonus by nie wystarczył. Celem oczywiście nie było pnącze, ale skrzynia bonusów, więc mam nadzieję, że wieczorem przy ostatnim zbiorze coś ciekawego z niej dostanę. A jak nie? No to trudno. Jest tyle skrzyń, z których mogę dostać SNZ, że kiedyś - prędzej czy później - sobie odbuduję te około 500 sztuk albo nawet więcej:p;) Zwłaszcza, że mam nawet Wielkie Drzewa SNZ.

    EDIT2 (w ostatnich minutach szukania skarbów) : Jednak event zakończyłem z takim oto wynikiem:p;)
    [​IMG]
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.