Opinie Poszukiwanie skarbów II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Można wysyłać znajomym w prezencie wypadajkę.
     
  2. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Teoretycznie za 1.5 h dołączę do grona szczęśliwców posiadających pnącze, no chyba, że mi wyliczanki źle poszły i trzeba będzie dosiewać kilka/kilkanaście sztuk oby nie :pxD Itemy, to co się dało wepchnąć na wybieg wepchałam na wybieg, krokodylki zalęgły się w ozdobnym, a reszta prawdopodobnie zamieszka na pnączu, lubię sobie grupować, a te razem, z jednego eventu ładnie będą sie na gałązce prezentować

    Edycja:

    Oficjalnie ogłaszam sukces:D Event ukończony w całości :D super:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2024
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wieczorem połowa kroków będzie za mną:p;) Może i do pnącza nie dojdę, ale wiadomej części ciała nie urywaxD:cry:xD
     
  4. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Udało się ,koniec....ewent był łatwy tylko brak czasu na systematyczną grę...z doskoku ale udało się z wszystkimi itemamixD
     
  5. dorro007

    dorro007 Baron forum

    Dzięki. Jakoś umeblowałam. Jutro się okaże, czy słusznie. Dziwnie się czuję - dziś niedziela, a event trwa do środy... Czasu jak lodu :) Powodzenia walczącym :)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jednak wziąłem jeszcze "Statek rozbitka", ale na nim zakupy u Małpy zakończę:) Świnie też na pewno wezmę wszystkie, bo przypominają mi mojego ukochanego Dudusia Wesołka:inlove::inlove::inlove: Ale Hipopotamy nie wiem, zobaczę;)
     
  7. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Jeżeli chodzi o event, to już blisko ukończenia, zostało mi wysiać 3500 roślinki (kotwiczado) na wszystko, z itemami włącznie.

    Za to zrobiłam sobie niezłego "babola", zachciało mi się pootwierać troszkę skrzyń i przez nieuwagę "machłam" sobie wszystkie zbierane skrzynie z farmerskim wyposażeniem I, nie pamiętam ile ich miałam, ale poszło 806 wejściówek na koło i 10 425 szt. nawozu :oops:, jakiś czas temu otwarłam sobie wszystkie skrzynie z obornikiem, a jeszcze wcześniej wszystkie skrzynie ze słodyczami -.-
    Przy wszystkich skrzyniach powinien być limit otwarcia do 100 szt. na raz, tak jak przy narzędziach i skrzyniach z narzędziami.
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To jest porąbane.
    Nie ma ograniczeń co do ilości narzędzi, a skrzynie otwierane max po100.
    Wejściówki i obornik mają ograniczenia, a skrzynie można otwierać do bólu.
    To ewidentny przykład działania na szkodę farmera.
    Bo w bezmyślność 'fachowców' nie wierzę.
    Nic na farmie nie dzieje się przypadkiem, wszystko ma swój cel: wzrost zysków BP.
     
  9. abask

    abask Komandor forum

    Ufff.... Zrobiłam całość mimo perypetii zdrowotnych :)
    A tak wygląda gałązka :) [​IMG]
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Event zakończony, pnącze pracuje, tylko nie wiem, co tymi itemami... na pnącze nie są potrzebne.
    Produkować te itemy czy nie ?
    Czasu jest jeszcze trochę, więc mogę siać eventówkę na itemy, tylko po co ?
     
  11. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dają ładne pd:)

    Oddzieliłam cytat i odpowiedź,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 maja 2024
  12. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Moje gratulacje, ozdoby bardzo ładne, a czy mogę wiedzieć co to są za ozdoby?

    Można je wstawić na każde dowolne puste pole 1x1 dowolnego Rzędu chmur, jak chociażby obecnego.

    Mnie do skończenia eventu brakuje tylko butelek, ale zakładam, że posiany szarłat to załatwi.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 maja 2024
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Radosne hipcie za mną, za "pochmurne" podziękuję:p;)
     
  14. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Mam to samo, brak butelek nie pozwala przeskoczyć na ostatni poziom :cry:
     
  15. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

  16. karol540

    karol540 Okazjonalny autor

    to prawda wysłać wypadajkę to nie to do wypadajek ja nie 7 szt nie kiedy pakuje za florki dla sasiadów
    a wysłać pakiet wypadajek co zostanie to coś tak samo rośliny
    żeby leciał jak kiedyś tak trybem zrobił bym po 2 event
    a tak za wymianę dostanę jakieś nie mówiąc grosz
     
  17. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    nie mogę wykupić dodatkowych itemów :cry:
    na stanie mam 33 wiosła ale kiedy klikam produkuj to widzę wysprzedane:mad:
    też ktoś tak ma?
     
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Zmieniaj kropki na dole. W końcu trafisz.
     
  19. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    dzięki za wskazówkę udało się :)
     
  20. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Komputer naprawiony, dzięki synusiowi, event zrobiony, itemy wykupione i na polu postawione, pnącze odpalone - oby tak dalej bezproblemowo i bez narzekania dało się dalej grać. Zostało 586 butelek, potrzebującym chętnie wyślę. Owocnego poszukiwania skarbów dla jeszcze walczących :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.