Opinie Poszukiwanie skarbów II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    A u mnie ostatni zasiew rośnie i 192 butelki do kompletu brakuje, więc dziś będzie koniec .
    Może już by te butelki były ,ale siałam na dużych (SP) bo koło dało setkę to i druga ze stodoły ,,do kompletu,, poszła:music: Wiem, że szkoda na tak prosty ewent zużywać ,,dopalaczy,, lecz jutro po południu znowu wyjazd (na 5 dni) więc trzeba było nieco te poszukiwania przyspieszyć .
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    U mnie, niestety, kicha, Wczoraj o 4 rano zabrała mnie karetka. Wróciłam ok 22 i mam do tyły z siewem. Aj, ile zrobię to zrobię.
     
  3. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Dasz rade,jeszcze dużo czasu.
    Zdrowia życzę.
     
  4. florentyna

    florentyna Stary wyjadacz

    Witam!
    Cos albo mi się pokręciło :) albo w zadaniach jest potrzeba więcej kotwiczado nisz napisano w FAQ.
    Zebrałam 24230 szt. i mi 470 zabrakło. Musiałam dosiać.
    Może ktoś sprawdzi?
    Pozdrawiam
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja robię na spokojnie - ile badyla będzie, tyle będzie:p;) Wylotki to nie problem.

    abask - dużo zdrowia:)
     
  6. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Nie martw się tym, zdrowie ważniejsze, a ze zrobieniem eventu jeszcze zdążysz, bo ja też tak zakładam.
     
  7. majka47

    majka47 Analityk forum

    Skończyłam i ja.lekko i przyjemnie.
     
  8. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    do pnącza jeszcze tylko 2tyś badyla dzisiaj koniec :music:;):) systematycznie powoli według rozpiski hlnrysa i są efekty xD,abask dużo zdrówka życzę :)
     
  9. matthero

    matthero Weteran forum

    Event skończony. Teraz ozdoby na pola umieściłem.
     
  10. tamako

    tamako Forum Pro

    abask dużo zdrowia życzę
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    7 zadań za mną i kolejny zbiór badyla o 22:00. Poza tym, niemalże na pewno u małpy zrobię tylko 1 item, bo reszta do mnie nie przemawia - jakieś poszarpane ubrania; niestabilna tratwa, na której prędzej się utopi...xD:cry:xD
     
  12. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Jak to jest. Mam odebrane wszystkie opaski na oko-4 kropki. Mam odebrane wszystkie wiosła - 4 kropki. Za wiosła dostałam 4 itemy, zostało wioseł 44, za to nie mam ani jednej opaski i nie mogę wybrać nic od hipopotama. Tak jakby wiosło wypadało mi w dwóch miejscach a opaska wcale. Miał ktoś tak?
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jeszcze 40 btelek rosline mam :) podziekowania dla wszystkich co wysyłali buteleczki :inlove: ania dziekuje 12355 :inlove: abask zdrówka zycze :)
     
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    koniec ,pnącze zdobyte;)8)xD
     
  15. dorro007

    dorro007 Baron forum

    A te itemy... to gdzie je stawiać? One są jakieś specjalnego przeznaczenia? Nie ogarnęłam tematu, choć event zrobiony.
     
  16. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Trzy pierwsze rodzaje itemów (Małpa, Krokodyl i Hipopotam) można umieścić wszędzie oprócz Świata Pełni Księżyca i Wybiegu dla zwierzaków domowych, ostatni rodzaj (Świnia) można ustawić również na ww. Wybiegu. Z tych pierwszych trzech to najbardziej wartościowy jest Krokodyl, bo wszystkie cztery itemy dają po 120 PD/TPD x Poziom Farmy/Wyspy, natomiast te cztery itemy ostatniego rodzaju, czyli Świnia, co 20 godz. dają po 125 PD/TPD x Poziom Farmy/Wyspy oraz 10% więcej PD/TPD z przedmiotów ozdobnych przez 2 godz., dlatego można je ustawić również na Wybiegu. Ale to, gdzie Ty je sobie postawisz, to jest Twoja decyzja.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2024
  17. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Za mną połowa. Stwierdziłam że już bogatą farmerką jestem, bo pnącze tak słabe, że przemknęło mi przez głowę żeby nie robić eventu.
    Na niedzielę , jak zawsze, wystawiłam 4 Piccolo: dyniowy, opryskiwacz, magiczne i zabawa w wodzie :D:inlove::D:inlove::D:inlove:.
    Można? Można!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2024
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wszystkie krokodyle moje:inlove::inlove::inlove:
     
  19. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie też koniec, pnącze odpalone
    [​IMG]
     
  20. karol540

    karol540 Okazjonalny autor

    szkoda że nie można komuś wysłać roślin i wypadajek
    oddał bym nawet w prezencie lub na targu komuś sprzedać
    a tak idzie za marne sg i pd
    może ktoś pomyśli nad taki rozwiązaniem jak był event można było sprzedać nie mowie żeby zarobić na tym
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.