Opinie Poszukiwanie skarbów II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 15 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Aniu, u mnie było wszystko w porządku. Tymi kropkami tylko musiałam mieszać.
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Uważaj tam, bo pogoda jest niestety bardzo zwodnicza i przekonałem się o tym na własnej skórze!8)-.-

    Idę zaraz zbierać różę.
     
  4. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Lekarz zalecił zakropić i siedzieć w domu ;) ...więc kropie i siedzę w domu przy komputerze ;)....przykleiłem na monitorze karteczkę.." Pamiętaj o oku"xD
     
  5. skorpion_JM

    skorpion_JM Analityk forum

    Wszystkie wejściówki od zawsze są w tym miejscu, jako towar konsumpcyjny.
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mieszałam Aniu i dalej mieszam.:)
    Niestety jedna wersja graficzna nawet mi się nie wyświetla przy zmianach kropek i tak jest przy wszystkich czterech rodzajach. Mam dwa razy tą samą grafikę.
    Chyba jednak pozostanie mi pisanie do pomocy technicznej, czego bardzo nie lubię.

    Edycja:
    Dziękuję Aniu :inlove: poszłam jeszcze raz produkować itemy i zamieszałam kilkakrotnie - porządnie i do skutku. Mam wszystkie itemy.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2024
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Róża dała około 110 wylotek. Taka obsuwa, bo przez te upały absolutnie nic mi się nie chce...

    PS. Sprawdźcie co macie do odebrania u Franka, bo jak +1, to działa też na roślinę eventową!!! Ja niestety zorientowałem się dopiero po fakcie i przepadnie, bo działa jedyne 3h:(
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2024
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tomek, dziś u Franka są farmarki....

    Dziś jest 17 maja.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to ja widocznie czegoś nie odebrałem, bo u mnie było +1;) No nic.. Za gapowe się płaci8)
     
  10. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ostatni zasiew na polach i koniec pnącze już działa ale tak się zastanawiam po co te dodatkowe itemy
     
  11. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Badyla mam co prawda dopiero 1/8=12.5%, ale butelek około 44% czyli dzisiaj powinienem dobić do połowy:D Oczywiście tak mniej więcej:p;)
     
  13. halina415

    halina415 Ekspert forum

    Te itemy nie są złe lepsze od muchołówki i nieumarły skarb
     
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    15 kroków za mną za 3h zdobędę ostatnie 4 itemy xD
     
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Dziękuję właśnie skończyłam itemy wszystkie wykupione
     
  16. karol540

    karol540 Okazjonalny autor

    blokują mnie już wypadajki żeby nie to dziś bym skończył
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mam:

    [​IMG]
    Mogę działać.:)
    Nic nie siałam przed ewentem, nie kręciłam kołem, potrzebną ilość ewentówki zdobyłam przy użyciu kilku dyniowych i niewielkiej ilości SN, a wylotki pięknie wyleciały tylko i wyłącznie z ewentówki. Do końca ewentu zostało jeszcze 110 godzin.
     
  18. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja także skończyłam.Miałam tylko bonusy z koła, szczęście dopisało mi w czwartek i piątek.SN użyłam na rozsiew z wylotkami nie miałam problemu z szarłatu 100% z każdego pola a potem eventówka spisała się na medal.
     
  19. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    U mnie również ewent skończony pnącze odpalone brakuje mi 40 butelek do zrobienia 2-ch itemików.
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jjeszcze 5 zadań zatrzymały mnie butelki :wuerg:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.